4 500 Lekë
8 999 Lekë
Kurseni 4 499 Lekë


Përshkrimi

Loje PlayStation PS4 F1 22

  • Luani ndeshjet e garave te makinave ne PS4
  • Zbuloni makina, veshje, aksesore te rinj
  • Testoni aftesite tuaja ne Autodromin me te ri Nderkombetar ne Miami
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 69713

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1010 L
7 980 Lekë
8 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1390 L
7 600 Lekë
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 620 L
2 370 Lekë
2 990 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 799 Lekë
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
- 2490 L
6 300 Lekë
8 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 4490 L
4 500 Lekë
8 990 Lekë
I disponueshëm
4 190 Lekë
I disponueshëm
- 4490 L
4 500 Lekë
8 990 Lekë
I disponueshëm
8 999 Lekë
I disponueshëm
- 1590 L
4 400 Lekë
5 990 Lekë
I disponueshëm
- 4590 L
2 400 Lekë
6 990 Lekë
I disponueshëm
- 4300 L
2 690 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (8)
1 ne stok
3 290 Lekë
I disponueshëm
3 899 Lekë
I disponueshëm
4 999 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
2 599 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm

Përshkrimi

Loje PlayStation PS4 F1 22

Hyni ne epoken e re te Formula 1 ne EA SPORTS F1 22, videoloja zyrtare e Kampionatit Boteror te Formula 1 FIA 2022

Zbrisni vendin tuaj per nje sezon te ri pasi makinat e ridizajnuara dhe rregullat e rishikuara ripercaktojne diten e gares, testojne aftesite tuaja rreth Autodromit te ri Nderkombetar te Miami dhe shijoni shkelqimin dhe magjepsjen e Formula 1 ne F1 Life.

Sezon i ri ne rregulla te reja

Zvogeloni vendin tuaj per epoken e re te F1 me makinat e reja mahnitese te sportit dhe nje model te ri manovrimi qe rikrijon garen intensive rrota me rrote qe na ka bere ne skajet e vendeve tona deri me tani ne 2022 Sezoni i Formula 1

Dita e rafinuar e garave

Opsionet e reja te gares ne F1 22 do t'ju japin me shume kontroll mbi diten tuaj virtuale te gares F1, me mundesine per te zgjedhur midis xhirove te formimit te stilit zhytes dhe transmetimit, periudhave te makinave te sigurise dhe ndalesave ne grope

Shijoni shkelqimin dhe magjepsjen e Formula 1 ne F1 Life, nje hapesire ​​e re per ju per te zhbllokuar dhe shfaqur supermakina, veshje, aksesore dhe me shume qe bota te shohe

Tiparet e kthimit te lojes

Ekipi im dhe Modaliteti i Karrieres kthehen ne F1 22 me vecori te reja te reja, se bashku me ekranin e ndare me dy lojtare, F2, multiplayer online dhe te gjitha vecorite qe njihni dhe doni

Produktet që keni parë

Reviews (0)