8 990 Lekë


Përshkrimi

Loje PS4 Ghost Of Tsushima Director's Cut

  • Loja ne shpetimin e tokes se pushtuar ne ishullin Tsushima
  • Loja luhet ne PlayStation 4
  • Gjenerali mongol Jin Sakai eshte i vendosur te beje gjithcka per te fituar token dhe njerezit e tij
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 68639

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

6 990 Lekë
3 ne stok
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
6 299 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (39)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
SHITUR
2 490 Lekë
Shitur (3)
Nuk ka me gjendje
8 999 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
7 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 599 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
8 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 190 Lekë
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
6 990 Lekë
Shitur (8)
1 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Loje PS4 Ghost Of Tsushima Director's Cut

Ne fund te shekullit te 13-te, perandoria Mongole ka shkaterruar kombe te tera ne fushaten per te pushtuar Lindjen

Ishulli Tsushima, midis Japonise dhe nje flote masive te pushtuesve mongole udhehiqet nga gjenerali i pameshirshem Khotun Khan

Ndersa ishulli digjet ne vazhden e vales se pare te sulmit mongol, luftetari i guximshem samurai Jin Sakai qendron i vendosur

Si nje nga anetaret e fundit te mbijetuar te klanit te tij, Jin eshte i vendosur te beje gjithçka qe duhet, me cdo kusht, per te mbrojtur njerezit e tij dhe per te rifituar token e pushtuar

Ai duhet te lere menjane traditat qe e kane formuar ate si nje luftetar per te krijuar nje rruge te re, rrugen e Fantazmes dhe per te zhvilluar nje lufte jokonvencionale per lirine e Tsushimes

Video Demonstruese:

Reviews (0)