SHITUR
Kufje Plantronics GameCom 780
14 990 Lekë


Përshkrimi

Kufje Plantronics GameCom 780

Keto kufje ofrojne nje komoditet shume te mire.

Kane nje tingull sterio shume te qarte dhe te pershtatshem per cdo lloj...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Nuk ka me gjendje

Referenca: 3785

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (6)
2 ne stok
990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
SHITUR
1 490 Lekë
Shitur (14)
Nuk ka me gjendje
15 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm

Përshkrimi

Kufje Plantronics GameCom 780

Keto kufje ofrojne nje komoditet shume te mire.

Kane nje tingull sterio shume te qarte dhe te pershtatshem per cdo lloj multimedia,si muzike, video games,telefonata nepermjet internetit, regjistrim videro dhe zeri.

Mikrofoni eshte i pajisur me nje teknologji qe lejon anullimin e zhurmave dhe permireson cilesine e transmetimit dhe saktesine e zerit.

Mikrofoni mund te levizet/paloset ne menyren qe ju deshironi per ta pozicionuar me lehte.

Jane shume te rehatshme dhe te pershtatshme per perdorim gjate gjithe dites.

Jane te pershtatshme per cdo lloj PC-thjesht vendoseni ne vendin e duhur dhe filloni flisni, luani ose degjoni.

Specifikat

Marka Plantronics
Garancia 1 vit
Servis i Garantuar Servis i Garantuar
Lidhja e Kufjes Fishe USB

Produktet që keni parë

Reviews (0)