3 990 Lekë


Përshkrimi

  • Depilator Philips BRE225/00
  • Piskatore cifte per heqje me rrenje
  • Koka hiqet dhe lahet 
  • 2 vite garanci
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 35614

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

Cmimi me i mire i garantuar
1 090 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (272)
I disponueshëm
1 250 Lekë
1 390 Lekë
Kurseni 140 L
I disponueshëm
1 590 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 900 L
Shitur (7)
I disponueshëm
890 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 1100 L
Shitur (32)
I disponueshëm

Përshkrimi

Kenaquni me kembe te lumuara per jave te tera me Philips Satinelle.

Depilator Philips BRE225/00.

Nje depilator qe kujdeset per lekuren tuaj.

Dizenjuar enkas per depilimin perfekt te kembeve tuaja. 

Me piskatore cifte te buta Tweezig per heqjen e shpejte dhe efektive te qimeve.

Dizajn ergonomik dhe vihet ne funksion duke u karikuar.

Tensioni eshte 15 V dhe ofron dy nivele shpejtesie per depilim.

Sistemi i efektshem i epilimit nxjerr qimet nga rrenja

Sistemi i efektshem i epilimit le lekuren tuaj te qete dhe te lemuar pa pagese per jave te tera.

Efficient epilation system pulls out the hairs from the root

2 nivele shpejtesie per te kapur qime te holle dhe me te trashe

2 nivele shpejtesie per te hequr qime te holle dhe te trashe per nje trajtim me te personalizuar te heqjes se qimeve.

2 speed settings to grab thinner and thicker hairs

Profilizuar, rrip ergonomik per trajtim te rehatshem

Forma e rrumbullaket pershtatet ne menyre te perkryer ne doren tuaj per heqjen e qimeve te rehatshme. Pamje e mrekullueshme!

Profiled, ergonomic grip for comfortable handling

Koka i epilimit lahet per higjiene shtesee dhe pastrim te lehte

Ky epilator ka nje koke te lare epilimi. Koka mund te shkeputet dhe të pastrohet ne uje te rrjedhshem per higjiene me te mire.

Washable epilation head for extra hygiene and easy cleaning

Specifikat

Marka Philips
Garancia 2 vjet

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 990 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (68)
I disponueshëm
1 290 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (19)
I disponueshëm
5 690 Lekë
Shitur (13)
1 ne stok
6 590 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
SHITUR
3 990 Lekë
Shitur (5)
Nuk ka me gjendje
1 690 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (4)
I disponueshëm
1 590 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (6)
I disponueshëm
6 990 Lekë
9 990 Lekë
Kurseni 3000 L
Shitur (4)
I disponueshëm
31 200 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
15 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
6 990 Lekë
8 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (1)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 890 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
22 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
6 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 490 Lekë
3 390 Lekë
Kurseni 900 L
I disponueshëm
13 990 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 800 L
I disponueshëm
14 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews
Byon

Shume i mire, e sollet shume shpejt

me pelqen shume, jua sugjeroj, sidomos me cmim oferte uauuu

Byon

Blerje qe ja vlen

Perfekt, i shpejte dhe ta le lekuren e bute

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al