1 190 Lekë


Përshkrimi

Vaj kokosi, 99% natyral

I pershtatshem per floket dhe trupin

Ndihmon ne zbutjen dhe hidratimin e lekures

Ndersa floket tuaj do te behen me te bute dhe me te...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 41070

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
300 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
949 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Vaj kokosi, 99% natyral

I pershtatshem per floket dhe trupin

Ndihmon ne zbutjen dhe hidratimin e lekures

Ndersa floket tuaj do te behen me te bute dhe me te shkelqyeshem

Sasia 250 ml

Specifikat

Marka Equilibra

Produktet që keni parë

Reviews (0)