590 Lekë


Përshkrimi

Syze Dielli Cat Eye

Vijne ne 6 ngjyra: Blu, gold, leopard, kafe, e bardhe dhe pink.

Syze me nje dizajn te vecante.

Frymezuar nga stili Cat-eye.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 14192

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

29 produkte te tjere ne te njejten kategori:

10 000 Lekë
I disponueshëm
10 000 Lekë
I disponueshëm
10 000 Lekë
I disponueshëm
10 000 Lekë
I disponueshëm
- 200 L
390 Lekë
590 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 800 L
690 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
- 800 L
690 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (3)
4 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
- 400 L
890 Lekë
1 290 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
- 50%
745 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
- 50%
995 Lekë
1 990 Lekë
2 ne stok
- 50%
995 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
- 50%
995 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
- 1300 L
690 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
- 50%
1 245 Lekë
2 490 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
- 50%
995 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
- 50%
1 245 Lekë
2 490 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
- 50%
995 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
- 50%
995 Lekë
1 990 Lekë
3 ne stok
- 500 L
490 Lekë
990 Lekë
Shitur (6)
2 ne stok
- 700 L
790 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
- 500 L
990 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
- 5500 L
2 990 Lekë
8 490 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
- 1200 L
490 Lekë
1 690 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok
1 690 Lekë
Shitur (6)
3 ne stok
2 590 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Syze Dielli Cat Eye

Vijne ne 6 ngjyra: Blu, gold, leopard, kafe, e bardhe dhe pink.

Syze me nje dizajn te vecante.

Frymezuar nga stili Cat-eye.

Produktet që keni parë

Reviews (0)