1 990 Lekë


Përshkrimi

Syze per Femra TREND 4080C

Skelet i rehatshem dhe pershtatur me tendencat me te fundit

Xham me cilesi qe nuk demton shikimin tuaj.

Skelet i kuq per kombinime te vecante.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 32836

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

23 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 490 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
1 990 Lekë
1 ne stok
1 990 Lekë
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (8)
1 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (6)
4 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
1 290 Lekë
I disponueshëm
SHITUR
1 990 Lekë
Shitur (1)
Nuk ka me gjendje
SHITUR
1 990 Lekë
Shitur (5)
Nuk ka me gjendje
1 990 Lekë
2 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
490 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (2)
1 ne stok
590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Syze per Femra TREND 4080C

Skelet i rehatshem dhe pershtatur me tendencat me te fundit

Xham me cilesi qe nuk demton shikimin tuaj.

Skelet i kuq per kombinime te vecante.

Produktet që keni parë