1 990 Lekë


Përshkrimi

Syze per femra CAZUAL modeli 8240C

Katrore , komode ne sy dhe me bishta te trashe 

Xhama ne ngjyren blu 

Teper cilesore 

Model i kerkuar ofruar kjo nga...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 32845

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

23 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 290 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 1200 L
Shitur (2)
3 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
1 990 Lekë
1 ne stok
1 990 Lekë
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (8)
1 ne stok
1 290 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 1200 L
Shitur (1)
4 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (6)
4 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
990 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 500 L
I disponueshëm
990 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (2)
4 ne stok
990 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
SHITUR
1 990 Lekë
Shitur (1)
Nuk ka me gjendje
SHITUR
1 990 Lekë
Shitur (5)
Nuk ka me gjendje
1 990 Lekë
2 ne stok
990 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 1000 L
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
490 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (2)
1 ne stok
590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Syze per femra CAZUAL modeli 8240C

Katrore , komode ne sy dhe me bishta te trashe 

Xhama ne ngjyren blu 

Teper cilesore 

Model i kerkuar ofruar kjo nga ngjashmeria me modeli Rayban 

Produktet që keni parë