590 Lekë


Përshkrimi

Geta te tejdukshme te markes Omsa 40 Den, te holla dhe transparente Shume te rehatshme, pasi bejne te mundur shperndarjen e presionit Materiali poliamide dhe tilastik Me ngjyre: natyrale, te zeza, gri dhe kafe e lehte

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 23449

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Geta te tejdukshme te markes Omsa

40 Den, te holla dhe transparente

Shume te rehatshme, pasi bejne te mundur shperndarjen e presionit

Materiali poliamide dhe tilastik

Me ngjyre: natyrale, te zeza, gri dhe kafe e lehte

Specifikat

Gjinia Femer
Marka OMSA
Materiali Poliamide dhe stilastik

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.