6 990 Lekë


Përshkrimi

  • Nutriblender Fuego per smoothie
  • Ideal per ata qe duan te ushqehen shendetshem
  • Nuk humbisni kohe dhe merrni vitaminat e duhura
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 21513

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

11 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (10)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (30)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
6 590 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (34)
4 ne stok
4 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (30)
I disponueshëm
3 190 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
10 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
3 590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
34 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
2 190 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
- 800 L
2 190 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
- 4000 L
3 290 Lekë
7 290 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
6 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Nese doni qe te kaloni sa me pak kohe ne kuzhine dhe te pregatisni gjera te shpejta dhe te shendeteshme zgjedhja qe duhet te beni eshte Fuego modeli WBL-005H.

Blenderi ideal per ata qe duan te kene nje jete te shendetshme duke u ushqyer shendtshem.

Me te ju mund te pregatisni supe, lengje pa humbur vitaminat dhe vlerat ushqyese, smoothie.

Gjithashtu ne te mund te grini djathin dhe arrat.

Blenderi ka ne paketim 3 gota me kapacitet 800 ml dhe 2 me kapacitet 500 ml.

Fuqia 1000W me 6 prerese çeliku. Ngjyre silver me te zeze.

Me fuqinë e motorit prej 1000 W, ju mund të copëtoni lehtë përbërësit tuaj.


Merrni rezultate optimale të përzierjes

Ky blender është ideal për ata që duan të kenë një jetë të shëndetshme. Përgatisni supa dhe lengje pa humbur vitaminat dhe vlerat e tyre ushqyese.

Specifikat

Marka Fuego
Garancia 1 Vit
Fuqia ne Watt 1000W
Materiali Çelik
Bestseller 1

Produktet që keni parë

Reviews (0)