990 Lekë


Përshkrimi

Prerese ananasi

  • Preresja heq lehtesisht tulin e brendshem
  • E pret ananasin ne feta ne vetem 30 sekonda
  • Perdorim i thjeshte, pa ju munduar
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 50284

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 790 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
290 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
990 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
- 310 L
1 790 Lekë
2 100 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
- 260 L
1 390 Lekë
1 650 Lekë
2 ne stok
2 550 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
2 290 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
1 590 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
1 750 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
1 150 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok

Përshkrimi

Prerese ananasi

A jeni lodhur nga lekura e ananasit pasi gjithmone nuk dini se si ta pastroni ate ?

Tani me preresin e duhur per ananas cdo gje eshte shume e lehte, preresja heq lehtesisht tulin e brendshem

 te ananasit duke e prere ate ne feta ne vetem 30 sekonda.

Produktet që keni parë

Reviews (1)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Super

Nje produkt qe ja rekomandoj te gjithve qe kane veshtirsi ne prerjen e ananasit . Pervec se e qeron e ret dhe ne feta

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Super

Nje produkt qe ja rekomandoj te gjithve qe kane veshtirsi ne prerjen e ananasit . Pervec se e qeron e ret dhe ne feta