9 590 Lekë
12 990 Lekë
Kurseni 3 400 Lekë


Përshkrimi

  • Set pjatash Athens 630 Gural 24 pc
  • Materiali i pjatave eshte Porcelan 
  • Mund te lahen ne pjatalarese ne temperatura te uleta dhe ne cikel te shkurter
  • Paketimi permban 24 pcs
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 65444

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 3400 L
9 590 Lekë
12 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
4 990 Lekë
Shitur (10)
1 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (22)
4 ne stok
990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (13)
2 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (9)
2 ne stok
490 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (32)
3 ne stok
890 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (115)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (33)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (24)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (19)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 500 L
6 490 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 2000 L
11 990 Lekë
13 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 500 L
1 090 Lekë
1 590 Lekë
Shitur (18)
1 ne stok
1 590 Lekë
Shitur (32)
2 ne stok
1 890 Lekë
Shitur (4)
4 ne stok

Përshkrimi

Set pjatash Athens 630 Gural 24 pc

E pershtatshme per perdorim te perditshem por dhe raste kur keni miq te ftuar.

Me nje dizenjo shume te bukur me nuanca te lehta e te embla.

Seti permban 24 pjese dhe eshte e pershtatshme per 6 persona.

Seti permban 6 pjata supe, 6 pjatanca te vogla, 6 pjatanca te medha, 6 tasa

Mund te lahen ne pjatalarese ne temperatura te uleta dhe ne cikel te shkurter.

Produktet që keni parë

Reviews (0)