1 200 Lekë


Përshkrimi

Heqës bërthamash për ullinj dhe qershi

Me një veprim të vetëm mund të hiqni lehtësisht bërthamën e ullinjve dhe qershive.

Shumë e lehtë, vetëm vendosni ullirin vertikalisht ose...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 29247

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 100 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
800 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (34)
I disponueshëm
1 100 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
450 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
450 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
700 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
450 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
899 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
850 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 100 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
750 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
850 Lekë
Shitur (4)
3 ne stok
850 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
1 100 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
800 Lekë
Shitur (27)
4 ne stok
900 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
650 Lekë
Shitur (6)
2 ne stok

Përshkrimi

Heqës bërthamash për ullinj dhe qershi

Me një veprim të vetëm mund të hiqni lehtësisht bërthamën e ullinjve dhe qershive.

Shumë e lehtë, vetëm vendosni ullirin vertikalisht ose qershin pa bisht dhe shtypeni dorezat.

Një produkt i markës Tescoma. Material Stainless steel. Gjatësia: 16 cm

Nje aksesorë shumë i domosdoshëm në kuzhinën tuaj

Specifikat

Marka Tescoma
Materiali Stainless steel

Produktet që keni parë

Reviews (0)