7 690 Lekë
8 690 Lekë
Kurseni 1 000 Lekë


Përshkrimi

Fshese Korenti 2 in 1 Ariete 2764

  • Fshesa e korentit qe do pastroje jo vetem dyshemene, por cdo cep te shtepise suaj
  • Ideale per pastrimin e cepave qe nuk arrihen lehtesisht, tapiceri te divaneve
  • Nuk ka me nevoje per qese- tknologjia e rrotullimit i largon menjehere pluhurat
  • Kapaciteti i kontejnerit eshte 0.8 litra
  • Konsumi i energjise nuk kalon 21.6 kWh
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 66662

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 3000 L
26 990 Lekë
29 990 Lekë
Shitur (8)
4 ne stok
SHITUR
11 590 Lekë
Shitur (26)
Nuk ka me gjendje
10 590 Lekë
Shitur (42)
I disponueshëm
19 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (58)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (44)
1 ne stok
29 390 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 4000 L
14 590 Lekë
18 590 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
14 990 Lekë
I disponueshëm
4 190 Lekë
Shitur (60)
I disponueshëm
18 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
16 990 Lekë
I disponueshëm
24 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 1400 L
12 990 Lekë
14 390 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
18 990 Lekë
Shitur (7)
4 ne stok
9 990 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
10 990 Lekë
Shitur (58)
I disponueshëm
8 390 Lekë
Shitur (58)
I disponueshëm
11 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
46 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Fshese Korenti 2 in 1 Ariete 2764

2 ne 1: pastrim te qilimave dhe dyshemeve, dhe per siperfaqe te vogla

Fshese elektrike ne linjen moderne dhe elegante

Vjen me koke te nderrueshme per te kapur dhe siperfaqet me te veshtira: cepat e divanit, te rafteve, tapiceri

Me motor te fuqishem dhe te integruar

Garanton pasterti ne nje kalim

Filtri HEPA E10 ju siguron pasterti ne cdo cep te shtepise suaj

Nuk ka me nevoje te lodheni per te kaluar disa here fshesen

Ai ndalon edhe pluhurin, mikrobet dhe marimangat me te imeta.

Nuk ka nevoje per qese qe shperndan dhe me teper pluhur- pluhuri iken menjehere ne teknologjine rrotulluese

Ne vend te qeses, fshesa vjen me nje hapesire te dedikuar qe grumbullon pluhurin

Pluhuri largohet shpejt fale teknologjise me levizje rrotulluese per te larguar menjehere papastertite dhe nga hapesira grumbulluese

Karakteristika te tjera:

Fale dorezes se palosshme te pajisjes dhe mbajtjes se ngritesit, na duhet shume pak hapesire ​​ruajtese.

Filtri i integruar HEPA10 ju lejon te ruani pasterti te jashtezakonshme ne shtepinë tuaj.

Ne vend te qeses, ajo ka nje dhome te vecante ne te cilen thithet ajri dhe me pas futet ne nje levizje rrotulluese -

gjithcka per te ndare ne menyre efektive papastertite qe grumbullohen ne ene.

Ne paketim do te gjeni nje furce te specializuar per dysheme dhe qilima, nje furce pelhure dhe nje gryke te care.

Fuqia: 600 W. Gjatesia e kabllit: 5 m.

Kapaciteti i kontejnerit eshte 0.8 litra. Kjo siguron pune me te gjate.

Fshesa me korrent eshte pjese e nje klase energjie shume te mire A+.

Konsumi i energjise nuk kalon 21.6 kWh.

Specifikat

Marka Ariete
Garancia 2 Vite
Fuqia ne Watt 600 W

Produktet që keni parë

Reviews (0)