10 590 Lekë


Përshkrimi

Fshese korenti - Ariete 2753

  • Siguroni pastrim te thelle ne fuqi thithese 700W
  • Pastrim ciklonik pa qese ne kapacitet 3 litra
  • Pastroni dyshemene, tapetin apo dhe siperfaqe te veshtira
  • Ne garanci 2 vite
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 67451

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 6300 L
16 690 Lekë
22 990 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
- 2000 L
6 990 Lekë
8 990 Lekë
Shitur (305)
I disponueshëm
- 4000 L
16 990 Lekë
20 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
- 3000 L
18 990 Lekë
21 990 Lekë
I disponueshëm
- 1400 L
New
4 590 Lekë
5 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 1400 L
New
4 590 Lekë
5 990 Lekë
I disponueshëm
- 1000 L
7 690 Lekë
8 690 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
11 590 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
15 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
19 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
24 990 Lekë
Shitur (41)
I disponueshëm
7 190 Lekë
Shitur (703)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (34)
I disponueshëm
10 500 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (56)
I disponueshëm
18 590 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
14 990 Lekë
I disponueshëm
4 190 Lekë
Shitur (52)
I disponueshëm
9 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
24 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
14 390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
16 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
15 990 Lekë
Shitur (18)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
17 890 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Fshese korenti - Ariete 2753

Fshese korenti me pastrim vakum pa qese ne modelin J-Force 2753

Fshesa siguron pastrim te thelle fale teknologjise ciklonike te pastrimit

Pastruesi ciklonik pa qese garanton konsum minimal dhe fuqi maksimale te thithjes fale motorit me efikasitet te larte

Pastroni dyshemene tuaj duke kursyer energji elektrike dhe duke eleminuar cdo pluhur apo bakter nga shtepia juaj

Ne klasin A te kursimit te energjise, eficente ne filtrimin e materialit dhe perthithjes dhe ne tapet apo siperfaqe te veshtira per t'u arritur

Me vetem 700W fuqi thithese, siguron pastrim te persosur

Fshesa Red Force nga Ariete eshte e pajisur me filter HEPA, tub teleskopik material alumin te krehur

Kapaciteti i koshit per mbeturinat eshte 3 Litra

Me buton On/Off per te ndezur/fikur fshesen kur te deshironi

Ne anen e djathte do te gjeni dhe butonin per te mbledhur fishen ushqyese me energji

Me nje doreze me shkop metalik ne material qe nuk ndryshket

Karakteristika te tjera te produktit:

Voltazhi 220 Volt
Fuqia 700 Watt
Gjatesia e fishes ushqyese 5 m
Kapaciteti i koshit mbledhes 3 litra
Numri i gomave 2

Permasat e produktit:

Pesha: 4.85 kg

Gjatesia: 36 cm

Gjeresia: 29 cm

Lartesia: 31 cm

Specifikat

Marka Ariete
Garancia 2 Vite

Produktet që keni parë

Reviews (0)