2 490 Lekë


Përshkrimi

Hekur i markes Ariete modeli 6234

Pllaka e hekurit eshte material qeramik

Me fuqi 2000W per nje hekurosje efektive

Per hekurosjen e rrobave te ndryshme

Hekurosje...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 34765

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

5 490 Lekë
Shitur (13)
3 ne stok
3 180 Lekë
Shitur (25)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
4 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
12 990 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
I disponueshëm
6 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
7 990 Lekë
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 990 Lekë
I disponueshëm
4 490 Lekë
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
3 590 Lekë
I disponueshëm
5 190 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
9 590 Lekë
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm
4 490 Lekë
I disponueshëm
190 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
34 990 Lekë
I disponueshëm
New
15 990 Lekë
I disponueshëm
New
10 490 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Hekur i markes Ariete modeli 6234

Pllaka e hekurit eshte material qeramik

Me fuqi 2000W per nje hekurosje efektive

Per hekurosjen e rrobave te ndryshme

Hekurosje ne te thate, me avull ose me sprucim uji. Presioni i avullit 82 g/min

Me kontroll te temperatures dhe depozite uji

 

Specifikat

Fuqia ne Watt 2200 W
Lloji i hekurit I thjeshte

Produktet që keni parë

Reviews (0)