4 290 Lekë


Përshkrimi

Hekur Philips Gc1742/40

  • Hekur Philips me pllake jo ngjitese
  • Ne fuqi 2000 W
  • Me funksionin e sperkatjes se ujit
  • Ne garanci 24 muaj
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 67761

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1000 L
1 990 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (64)
2 ne stok
- 900 L
4 590 Lekë
5 490 Lekë
Shitur (131)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
7 990 Lekë
I disponueshëm
4 190 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
21 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 290 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 1000 L
5 990 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 2000 L
7 990 Lekë
9 990 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
7 990 Lekë
I disponueshëm
11 490 Lekë
I disponueshëm
- 1000 L
3 990 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 790 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm
12 990 Lekë
I disponueshëm
4 690 Lekë
I disponueshëm
13 990 Lekë
I disponueshëm
New
5 290 Lekë
I disponueshëm
- 800 L
New
7 990 Lekë
8 790 Lekë
I disponueshëm
New
19 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
New
7 990 Lekë
I disponueshëm
- 1500 L
New
7 990 Lekë
9 490 Lekë
I disponueshëm
- 2000 L
New
14 990 Lekë
16 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Hekur Philips Gc1742/40

Hekuri Philips siguron hekurosje te lehte dhe efektive, me fuqine e avullit per te hequr rrudhat

Me depozite te ujit 220 ml per te hekurosur me teper rroba ne cdo perdorim

Mund te perdorni dhe uje rubineti, pasi antikalku nuk do te lejoje formimin e kalkut

Per te ofruar me teper jetegjatesi te produktit, rekomandohet te pastroni nje here ne muaj hekurin nese perdorni uje rubineti

Me shpejtesi 25 g/minute per te hequr cdo rrudhe

Me funksionin e sperkatjes se ujit qe avullohet ne perputhje me pelhuren, duke bere me te lehte hekurosjen e rrobave

Ne fuqi 2000 Watt per me teper avull

Me hapesire ne pjesen e perparme te hekurit per te hedhur lehtesisht ujin

Me pllake jo ngjitese qe ofron performance ne te gjitha materialet

Me maje te mprehte, butona dhe nje dizajn elegant qe ju mundeson te arrini dhe ne zonat e nderlikuara

Ne garanci 24 muaj

Easy and effective

Permasat e produktit:

Pesha: 0.72 kg

Gjatesia e kabullit: 1.9 m

Produktet që keni parë

Reviews (0)