1 290 Lekë
1 650 Lekë
Kurseni 360 Lekë


Përshkrimi

  • Prerese me forma pjeper/shalqi PRESTO
  • Prerese me forma materiali  çelik dhe doreze plastike
  • Gjatësia: 27.5 cm
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 36679

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

290 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok
- 60 L
90 Lekë
150 Lekë
Shitur (13)
1 ne stok
- 700 L
1 890 Lekë
2 590 Lekë
Shitur (30)
3 ne stok
- 750 L
840 Lekë
1 590 Lekë
Shitur (9)
2 ne stok
15 990 Lekë
Shitur (28)
2 ne stok
2 290 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (16)
1 ne stok
- 560 L
790 Lekë
1 350 Lekë
Shitur (18)
4 ne stok
2 590 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (26)
2 ne stok
5 490 Lekë
Shitur (13)
2 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
6 590 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
- 200 L
490 Lekë
690 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
149 Lekë
Shitur (12)
1 ne stok
- 700 L
2 290 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (68)
2 ne stok
- 1700 L
3 790 Lekë
5 490 Lekë
Shitur (16)
2 ne stok
- 210 L
480 Lekë
690 Lekë
Shitur (29)
1 ne stok
- 1300 L
1 990 Lekë
3 290 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
3 590 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 2000 L
1 790 Lekë
3 790 Lekë
Shitur (118)
2 ne stok
940 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (4)
3 ne stok
4 590 Lekë
Shitur (26)
4 ne stok
4 390 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 2600 L
6 390 Lekë
8 990 Lekë
Shitur (29)
1 ne stok
8 790 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (47)
1 ne stok
7 990 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok

Përshkrimi

Prerese me forma pjeper/shalqi PRESTO

Prerese me forma materiali  çelik dhe doreze plastike

Përgatitni pjesë të shalqinit ose pjeprit në vetëm disa hapa: ju mund të shkurtoni tulën në dy madhësi të ndryshme,

në kube ose në feta, dhe të merrni atë pa mundim dhe pa rrezikuar tu prerë.

Gjatësia: 27.5 cm

Reviews (0)