290 Lekë


Përshkrimi

Mbrojtese Xham i Temperuar per iPhone 6 ose 6S

Vendoset lehtesisht duke ndjekur udhezimet ne paketim

Material rezistent, mbron xhamin e telefonit nga thyerja dhe gervishtjet

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 11244

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Mbrojtese Xham i Temperuar per iPhone 6 ose 6S

Vendoset lehtesisht duke ndjekur udhezimet ne paketim

Material rezistent, mbron xhamin e telefonit nga thyerja dhe gervishtjet

Specifikat

Modeli i TelefonitApple iPhone

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Cmimi me i lire i garantuar
3 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (3)
I disponueshëm
990 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (14)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
SHITUR
790 Lekë
990 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (50)
Nuk ka me gjendje
990 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (62)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 990 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 500 L
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
990 Lekë
1 390 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (1)
4 ne stok
Cmimi me i lire i garantuar
990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
890 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 400 L
I disponueshëm
SHITUR
2 290 Lekë
Shitur (1)
Nuk ka me gjendje
25 990 Lekë
27 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (6)
I disponueshëm
1 790 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1200 L
Shitur (97)
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
7 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
1 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
6 990 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.