290 Lekë


Përshkrimi

Samsung J5 2016, xham mbrojtes i temperuar

Xham mbrojtes i temperuar per Samsung J5 2016.

Vendoset lehtesisht sipas udhezimeve ne paketim.

Nje mbrojtese...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 16883

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Samsung J5 2016, xham mbrojtes i temperuar

Xham mbrojtes i temperuar per Samsung J5 2016.

Vendoset lehtesisht sipas udhezimeve ne paketim.

Nje mbrojtese e mire per xhamin e telefonit nga thyerja dhe gervishtjet.

Specifikat

Modeli i Telefonit J5 2016

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

10 990 Lekë
12 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (10)
4 ne stok
590 Lekë
790 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (2)
I disponueshëm
24 190 Lekë
26 990 Lekë
Kurseni 2800 L
Shitur (10)
I disponueshëm
26 290 Lekë
28 990 Lekë
Kurseni 2700 L
I disponueshëm
16 690 Lekë
17 190 Lekë
Kurseni 500 L
I disponueshëm
34 990 Lekë
35 790 Lekë
Kurseni 800 L
I disponueshëm
25 490 Lekë
25 990 Lekë
Kurseni 500 L
I disponueshëm
41 990 Lekë
I disponueshëm
26 690 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
19 590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
122 790 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
26 490 Lekë
26 990 Lekë
Kurseni 500 L
I disponueshëm
20 990 Lekë
I disponueshëm
39 890 Lekë
I disponueshëm
46 990 Lekë
I disponueshëm
53 990 Lekë
I disponueshëm
43 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
26 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
19 990 Lekë
21 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (8)
I disponueshëm
SHITUR
7 290 Lekë
8 990 Lekë
Kurseni 1700 L
Shitur (45)
Nuk ka me gjendje
29 790 Lekë
31 990 Lekë
Kurseni 2200 L
Shitur (16)
4 ne stok
15 290 Lekë
16 990 Lekë
Kurseni 1700 L
Shitur (24)
I disponueshëm
26 990 Lekë
I disponueshëm
38 790 Lekë
I disponueshëm
19 990 Lekë
21 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al