7 990 Lekë


Përshkrimi

Smartwatch IMILAB  W02

  • Ekran Full Touch pa kufi 1.85 inç
  • Rripi Magnetik 
  • Thirrjet telefonike Bluetooth
  • Jetëgjatësia e Batterisë & Rikarikimi i Shpejtë
  • 100+ Lloje Sportesh
  • Rezistenca ndaj Ujit IP68
  • Dy Rripa ne paketim (Rriqi Magnetik i Zi & Rriqi i Gomës Bluar)
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 77163

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

290 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 1000 L
290 Lekë
1 290 Lekë
Shitur (21)
1 ne stok
- 390 L
100 Lekë
490 Lekë
Shitur (378)
I disponueshëm
- 290 L
100 Lekë
390 Lekë
Shitur (293)
I disponueshëm
- 390 L
100 Lekë
490 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
1 390 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
290 Lekë
Shitur (20)
1 ne stok
290 Lekë
Shitur (29)
4 ne stok
290 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
- 190 L
100 Lekë
290 Lekë
Shitur (19)
2 ne stok
- 100 L
190 Lekë
290 Lekë
Shitur (28)
3 ne stok
1 690 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
- 1540 L
SHITUR
150 Lekë
1 690 Lekë
Shitur (32)
Nuk ka me gjendje
1 390 Lekë
Shitur (13)
1 ne stok
SHITUR
4 990 Lekë
Shitur (13)
Nuk ka me gjendje
- 690 L
SHITUR
100 Lekë
790 Lekë
Shitur (50)
Nuk ka me gjendje
690 Lekë
Shitur (12)
1 ne stok
390 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
990 Lekë
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
SHITUR
490 Lekë
Shitur (1)
Nuk ka me gjendje
290 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok

Përshkrimi

Smartwatch IMILAB  W02

"Si një version i përditësuar i familjes së orave smart  IMILAB, IMILAB W02 ofron një ekran super të madh prej 1.85 inçësh me teknologjinë Full Touch dhe një raport të ekranit të 81%.

Shtojini kësaj gjashte teknologjinë e brendshme të rripit magnetik inovativ dhe ora e mençur W02 udhëheq pajisjet inteligjente të veshura në një nivel të ri.

Rripi i veçantë magnetik ju lejon të vishni rrethin e orës në çështje të sekondave.

Është miqësor ndaj lëkurës, i fryrë, i përshkueshëm dhe më komod se kurrë.

Më shumë se kaq, ajo përdor teknologjinë e përparuar dhe ofron mbështetje për thirrje të mençura Bluetooth për një bisedë të shpejtë me miqtë dhe familjen.

Në të njëjtën kohë, është e pajisur me disa karakteristika të tjera, përfshirë monitorimin e ritmit të zemrës, monitorimin e nivelit të oksigjenit në gjak (SPO2), monitorimin e gjumit, lojërat muzikore, asistentin zëror, mbi 100 lloje sportesh, rezistencën ndaj ujit IP68, dhe shumë të tjera. Pa kufi dhe e guximshme, W02 është krijuar për një jetë më të mençur."

Produktet që keni parë

Reviews (0)