990 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 1 000 Lekë


Përshkrimi

 • Smartwatch Laxasfit I9 PRO MAX
 • BT Call,mat aktivitetin fizik
 • Rrahjet e zemres
 • 2-3 Dite Batteri pa perdorim
 • Merr njoftime telefonatash Whatsapp | Facebook
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 92496

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 100 L
190 Lekë
290 Lekë
Shitur (28)
3 ne stok
1 690 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
690 Lekë
Shitur (12)
1 ne stok
290 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
390 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
390 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
3 290 Lekë
Shitur (10)
1 ne stok
990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
- 300 L
690 Lekë
990 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
- 800 L
1 490 Lekë
2 290 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 200 L
590 Lekë
790 Lekë
Shitur (4)
4 ne stok
- 100 L
290 Lekë
390 Lekë
Shitur (15)
3 ne stok
- 300 L
590 Lekë
890 Lekë
3 ne stok
- 200 L
490 Lekë
690 Lekë
Shitur (5)
3 ne stok
- 200 L
490 Lekë
690 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Laxasfit I9 PRO MAX është smartwatch-i perfekt për të mbikëqyrur dhe përmirësuar shëndetin tuaj në mënyrë të përsosur. Me një gamë të gjerë funksionesh inteligjente dhe një dizajn tërheqës, ai është partneri juaj i përkryer për një stil jetese të shëndetshëm dhe aktive.

Karakteristikat Kryesore:

 • Monitorimi i Ritmit Kardiak: Monitoroni ritmin kardiak në kohë reale dhe merrni njoftime nëse ka ndonjë ndryshim të papritur.

 • Monitorimi i gjumit: Përdorni sensorët e avancuar për të monitoruar cilësinë dhe kohën e gjumit tuaj dhe merrni këshilla për të përmirësuar cilësinë e gjumit tuaj.

 • Monitorimi i aktivitetit: Regjistroni hapat tuaj, distancën e ecjes, kaloritë e djegura dhe shumë më tepër për të mbajtur gjurmën e aktivitetit tuaj të përditshëm.

 • Monitorimi i Oksigjenit në Gjak (SpO2): Monitoroni nivelet e oksigjenit në gjak dhe sigurohuni që trupi juaj të ketë mjaftueshëm oksigjen për një shëndet optimal.

 • Notifikimet e Telefonit: Merni njoftime për thirrjet, mesazhet dhe njoftimet e tjera nga telefoni juaj direkt në dorën tuaj.

 • Rezistencë ndaj Ujit: I dizajnuar për të rezistuar kundër ujit, ju mund të përdorni Laxasfit I9 PRO MAX edhe gjatë aktiviteteve të ujit.

 • Bateri e Përhershme: Bateria e zgjuar e smartwatch-it ju lejon të përdorni pajisjen tuaj për një kohë të gjatë pa nevojë për ngarkim të shpeshtë.

 • Dizajn i Elegantë: Me një dizajn tërheqës dhe një ekran të prekur prej 1.3 inçesh, Laxasfit I9 PRO MAX kombinon stilin me performancën.

Laxasfit I9 PRO MAX është më shumë se një smartwatch - është partneri juaj i shëndetshëm dhe aktiv për një jetë më të shëndetshme dhe më të lumtur.

Produktet që keni parë

Reviews (0)