1 790 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1 200 Lekë


Përshkrimi

  • Ekrani IPS Rezoluta e Ekranit: 128*160 
  • Madhësia e Ekranit: 15.2mm
  • Jetëgjatësia e Baterisë: 5 deri në 10 ditë 
  • BT Call, heart rate
  • Karikim wireless 
  • Sistemi i Operacionit: Android, IOS
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 90259

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
6 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (16)
1 ne stok
3 490 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (15)
4 ne stok
SHITUR
2 990 Lekë
Shitur (12)
Nuk ka me gjendje
SHITUR
3 990 Lekë
Shitur (11)
Nuk ka me gjendje
5 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
12 990 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok
- 2500 L
7 490 Lekë
9 990 Lekë
I disponueshëm
- 2600 L
3 490 Lekë
6 090 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
SHITUR
2 490 Lekë
Shitur (90)
Nuk ka me gjendje
9 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (45)
I disponueshëm
6 490 Lekë
Shitur (11)
1 ne stok
SHITUR
2 990 Lekë
Shitur (9)
Nuk ka me gjendje
2 990 Lekë
Shitur (14)
1 ne stok

Përshkrimi

Tipi i Ekranit: IPS Rezoluta e Ekranit: 128*160 Veçoritë: Ekran prekës, Kontrolli i Aplikacionit, SDK në dispozicion

Funksionet: Kronograf, TERMOMETËR, Kalendar, Alarëm, Rezervë Energjie, Kontroll Largësie, Numërim Përgjatë, Monitorimi i Gjumit, Matja e Shpejtësisë, Monitorimi i Formës Fizike, Përpjekjet, Paralajmërim për Thirrje, Përgjigjja e Thirrjeve, Mesazh Shtyp, Monitorimi i Humorit, Kujtimi për Mesazhe, Thirrja e Thirrjes, Monitorimi i Ritmit të Zemrës,

Monitorimi i Oksigjenit në Gjak, Monitorimi i Veprimtarive, Monitorimi i Kalorive, Monitorimi i Ritmit të Zemrës, Përpjekjet, Thirrja e Zërit, Monitorimi i Frymëmarrjes, Monitorimi i Distancës, EMAIL, Pajisje për Muzikë, Kujtesë për të Qëndruar në Dhe, Menaxhimi Menstrual

Atributet e tjera Emri i Markës: Laxasfit Forma e Artikullit: Katror Vendi i Origjinës: Guangdong, Kinë Sistemi i Operacionit: Android, IOS Materiali i Rripit: Silikon Materiali i Rastit: ALLOY Persona të Përdorshëm: Unisex Madhësia e Ekranit: 15.2mm

Jetëgjatësia e Baterisë: 5 deri në 10 ditë Standardi i Ujit: IP65

Aplikacioni: Laxasfit Monitorimi i Shëndetit: Ritmi i Zemrës, Presioni i Gjakut, Oksigjeni Gjuha: 23 Gjuhë Paketa dhe Dorëzimi Detajet e Paketimit:

Produktet që keni parë

Reviews (0)