49 990 Lekë


Përshkrimi

Televizor Smart Xiaomi Mi P1 43

  • Sistemi i transmetimit: DVB-T2/C, DVB-S2
  • Sistem Android 10 te certifikuar
  • Rezolucion 4k Ultra HD
  • Garancia 1 Vit
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 66490

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

36 990 Lekë
Shitur (10)
1 ne stok
32 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
25 990 Lekë
Shitur (36)
2 ne stok
- 17000 L
49 990 Lekë
66 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
- 8000 L
68 990 Lekë
76 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 14000 L
34 990 Lekë
48 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
55 990 Lekë
I disponueshëm
- 8000 L
19 990 Lekë
27 990 Lekë
Shitur (73)
I disponueshëm
38 990 Lekë
Shitur (26)
I disponueshëm
- 10000 L
109 990 Lekë
119 990 Lekë
Shitur (5)
4 ne stok
83 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 12000 L
107 990 Lekë
119 990 Lekë
I disponueshëm
- 4000 L
38 990 Lekë
42 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 4000 L
28 990 Lekë
32 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 3000 L
29 990 Lekë
32 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
- 4000 L
27 990 Lekë
31 990 Lekë
Shitur (11)
1 ne stok
- 7000 L
30 990 Lekë
37 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
32 990 Lekë
Shitur (176)
4 ne stok
- 12000 L
45 990 Lekë
57 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
99 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
84 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
179 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
119 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
79 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm

Përshkrimi

Televizor Smart Xiaomi Mi P1 43 me garanci 1 vit

Televizor i markes Xiaomi Mi Smart 4K Ultra High Definition ne format 43 inch

Pa korniza ne te tre anet, dizajni inovator ofron pamje dhe ne kend 178°, per te fituar nje eksperience te shkelqyer vizualiteti

Shijoni eksperiencen ne formatin 4K Ultra HD per me teper detaje dhe thellesi te ngjyrave

Me teknologjine Dolby Vision per detaje dhe ne ambiente te erreta

Dolby Vision eshte teknologjia qe ofron video ne cilesi te larte pamjeje

Shijoni cilesine e ngjyrave qe shtojne thellesine, kontrastin dhe ngjyrat e imazheve ne pamjen e qarte, duke kapur cdo detaj

Me teknologjine MEMC per qartesi ne levizje

Teknologjia MEMC (Motion Estimation, Motion Compensation) funksionon per te mundesuar pamjen e qarte dhe ne levizje te shpejta

Shihni cdo levizje qartesisht, pa turbullime, qe nga eventet sportive, garat me makina, motore apo cdo levizje te shpejte

Me telekomande me bluetooth

Kontrolloni televizorin tuaj ne distance nga cdo drejtim qe zgjidhni

Shijoni aksesin ne Netflix, Prime Video me butonat te krijuar posacerisht per lehtesi aksesi

Me lidhje Chromecast dhe miracast

Lidhni celularin, tabletin, laptopin me televizorin tuaj me Chromecast te instaluar per te komanduar cdo levizje ne nje ekran me te madh

Karakteristika te tjera te produktit:

Rezolucioni 3840 x 2160
Thellesia e ngjyrave 1.07 miliarde
Frekuenca e rifreskimit se imazhit (refresh rate) 60 Hz
Kendi i shikimit 178 grade horizontal dhe vertikal
Audio dalese 10 W + 10W
Versioni bluetooth 5.0
Porte jack per kufje Porte 3.5 mm
Procesori MediaTek MT9611
CPU Quad A55
RAM 2 GB
Marres dixhital DVB-T2, DVB- S2
Kapaciteti 16 GB
Butoni i fikjes Ne pjesen fundore te televizorit
Montim ne mur Po, sugjerohet te perdoret aksesor mbajtes
Fuqia 105 Watt
Voltazhi 100-240 Volt
Temperatura e operimit 0- 40 grade Celsius
Temperatura e ruajtjes -15 - 45 grade Celsius
Sistemi i operimit Android TV 10

Permasat e produktit:

Pesha e produktit:

Pesha se bashku me kembet mbajtese: 7.4 kg

Pesha pa kembet mbajtese: 7.3 kg

Pesha e paketimit: 9.8 kg

Permasat e produktit se bashku me kembet mbajtese:

Gjatesia: 962 mm

Gjeresia: 205 mm

Lartesia: 625 mm

Permasat e produktit pa kembet mbajtese:

Gjatesia: 962 mm

Gjeresia: 85 mm

Lartesia: 556 mm

Permasat e paketimit:

Gjatesia: 1070 mm

Gjeresia: 140 mm

Lartesia: 650 mm

Specifikat

Marka Xiaomi
Garancia 1 Vit
Ekran LED Ekran LED
Madhesia e Ekranit TV 43"
SMART PO
Rezolucioni 4K (Ultra-HD)

Produktet që keni parë

Reviews (0)