27 990 Lekë
37 990 Lekë
Kurseni10 000 Lekë


Përshkrimi

  • Karroce per femije e markes Chipolino
  • Me dy platforma per perdorim afatgjate
  • Komode per femijen dhe praktike ne levizje
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 27718

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

890 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

44 990 Lekë
Shitur (11)
3 ne stok
24 990 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
44 390 Lekë
I disponueshëm
18 090 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
31 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
80 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
67 990 Lekë
I disponueshëm
29 990 Lekë
37 990 Lekë
Kurseni 8000 L
I disponueshëm
9 690 Lekë
Shitur (4)
4 ne stok
24 990 Lekë
29 990 Lekë
Kurseni 5000 L
Shitur (2)
I disponueshëm
23 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
26 090 Lekë
I disponueshëm
39 990 Lekë
I disponueshëm
44 990 Lekë
I disponueshëm
71 890 Lekë
I disponueshëm
27 890 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
59 490 Lekë
4 ne stok
14 990 Lekë
1 ne stok
19 190 Lekë
I disponueshëm
32 390 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
34 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
11 990 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
67 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Set karroce 2 ne 1 per femijet e moshave 0-36 muajsh, e markes Chipolino, modeli Malta

Se bashku me karrocen merrni dy platforma te ndryshme ku njera eshte per bebe deri ne 9 kg ne forme koshi dhe platfoma tjeter eshte per femijet pak me te rritur deri ne 15 kg

Te dyja platformat vendosen ne pozicione te ndryshme sipas rehatise se femijes

Streha e siperme e levizshme sipas deshire

Hapet dhe mbyllet lehtesisht per tu marre kudo me vete

E siguron femijen me ane te 5 rripave te sigurimit gjate kohes qe e mbani ne karroce

Karroca ka dyshek te bute e te rehatshem dhe trupi i ka karroces ka strukture te lehte alumini

Dy nga rrotat e karroces jane me te medhaja dhe sebashku me sistemin e amortizimit zbehin tronditjet si dhe me sistem sigurie

Prodhuar sipas standardeve evropiane EN 1888 dhe EN1466, te bera me materiale 100% te sigurta

Permasat e karroces mbyllur 70x48x26 cm

Permasat e karroces hapur 85x59x100 cm

Permasat e koshit 72x32 cm

Permasat e ndenjeses 85x32 cm

Specifikat

Marka Chipolino

Produktet që keni parë