13 990 Lekë


Përshkrimi

Chipolino Karroce April 0+

  • Teper praktike dhe e lehte ne peshe; mund ta palosni dhe ta mbani lehtesisht ne dore
  • Mbeshtetesja mund te rregullohet ne disa pozicione, per te qene e pershtatshme per femijen tuaj
  • E pershtatshme per femijet e porsalindur, ne peshen deri ne 22 kg
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 55840

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

14 990 Lekë
15 990 Lekë
Kurseni 1000 L
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

28 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 3000 L
41 990 Lekë
44 990 Lekë
3 ne stok
- 2500 L
17 490 Lekë
19 990 Lekë
3 ne stok
- 2000 L
20 990 Lekë
22 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
64 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
- 1000 L
18 990 Lekë
19 990 Lekë
4 ne stok
- 2000 L
42 990 Lekë
44 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
59 990 Lekë
Shitur (18)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
11 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
15 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
67 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
19 390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
21 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
67 990 Lekë
I disponueshëm
31 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
44 390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
80 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
26 090 Lekë
I disponueshëm
71 890 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Chipolino Karroce April 0+

* Karroca teper praktike dhe komode per femijet tuaj e markes Chipolino

* Rekomandohet per femijet e porsalindur, ne peshe deri n 22 kg

* Teper praktike dhe e lehte ne peshe; mund ta palosni dhe ta mbani lehtesisht ne dore

* Mbeshtetesja mund te rregullohet ne disa pozicione, per te qene e pershtatshme per femijen tuaj

* Me rrip sigurie me 5 pika, per te mbajtur femijen tuaj te sigurt, ne mbeshtetje te plote, pa e bezdisur

* Rripi vjen me sfungjer si jastik i bute, per te mbajtur komod dhe ne rehati femijen tuaj, pa e bezdisur dhe pa krijuar probleme ne mbeshtetje

* Karroca vjen me nje doreze te krijuar nga materiali me cilesi te larte, duke sjelle keshtu komoditet ne levizje

* Veshur me material te bute, per te ofruar komoditet gjate levizjes se femijes suaj 

* Karroca mbeshtillet nga nje tende e madhe qe mund ta rregulloni per te lejuar femijen te marre rrezet e diellit

* Kembet e karroces rregullohen lehte per te qendruar ne vend ne rast se do ju duhet te ndaloni diku

* Permban nje shporte te madhe per te krijuar hapesiren e duhur per te vendosur mjetet e nevojshme per femijen tuaj

* Rrotat e perparme mund te rregullohen dhe rrotullohen, per te krijuar lehtesine e duhur ne levizje apo qendrim

* Rrotat e pasme vijne me frena, per te ndaluar kur te jete e nevojshme

* Vjen me nje vend per te mbajtur goten, ne menyre qe femija te mund te konsumoje pijen kur te deshiroje

* Vjen dhe me nje mbulese per te mbajtur ngrohte femijen

* Karroca eshte prodhuar ne perputhje me standardet evropiane EN1888-1 dhe EN1888-2

Video Demonstruese:

Produktet që keni parë

Reviews (0)