3 990 Lekë
8 990 Lekë
Kurseni 5 000 Lekë


Përshkrimi

Chipolino Karrige Relaksi Noah

  • Karrige relaksi Noah per gjumin apo qendrimin e femijes
  • Per femijet mbi 6 vjec, ne peshe deri ne 9 kg
  • Prodhuar sipas standardeve Europiane
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 69147

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

21 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 090 Lekë
Shitur (784)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (118)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (34)
1 ne stok
SHITUR
8 990 Lekë
Shitur (3)
Nuk ka me gjendje
1 890 Lekë
Shitur (22)
1 ne stok
- 8000 L
9 990 Lekë
17 990 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
SHITUR
8 490 Lekë
Shitur (9)
Nuk ka me gjendje
SHITUR
27 190 Lekë
Shitur (1)
Nuk ka me gjendje
SHITUR
9 490 Lekë
Shitur (7)
Nuk ka me gjendje
- 690 L
1 000 Lekë
1 690 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok

Përshkrimi

Chipolino Karrige Relaksi Noah

Karrige relaksi Noah eshte perfekte per gjumin dhe argetimin e femijes

E pershtatshme per foshnja deri ne 6 muaj me peshe deri ne 9 kg

Perbere nga material i bute qe e mban femijen ne rehati te plote

Dizajn ergonomik qe ofron suportin optimal per qafen, shpinen dhe koken e femijes

Me rrip sigurie per te ofruar siguri gjate qendrimit

Me bazament te gjere per me teper stabilitet

Prodhuar ne perputhje me standardet Europiane EN 12790

Manualin dhe instruksionet e perdorimit i gjeni ketu

Produktet që keni parë

Reviews (0)