6 990 Lekë
9 990 Lekë
Kurseni 3 000 Lekë


Përshkrimi

Pjaster Bellissima Imetec Lcd B9 400

  • Floke te drejte ose kacurrela me nje levizje te vetme dore
  • 9 nivele te temperatures nga 150 °C ne 230 °C
  • Veshje keratine dhe qeramike per vitalitet
  • Siguroni floke te lemuar, me shkelqim dhe elastike
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 68873

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 990 Lekë
Shitur (18)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
6 190 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
7 390 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
7 690 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
4 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (27)
I disponueshëm
8 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 490 Lekë
Shitur (206)
4 ne stok
8 490 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
4 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (27)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 590 Lekë
Shitur (28)
I disponueshëm
5 290 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm

Përshkrimi

Pjaster Bellissima Imetec Lcd B9 400

Floke te drejte ose kaçurrela me nje levizje te vetme dore

Kontroll dixhital i temperatures nga 150 °C ne 230 °C (9 cilesime te temperatures)

Veshja e keratines dhe qeramikes japin vitalitet te menjehershem dhe mbrojtje intensive per floke te lemuar, me shkelqim dhe elastik

Teknologjia e pllakave aktive: Pllakat pershtaten automatikisht me fillesen per nje rezultat te percaktuar ne menyre ideale me nje levizje te vetme te dores

Stiloni floket tuaj me pjasterin Bellissima Imetec Lcd B9 400 per nje rezultat te bute dhe natyral.

Specifikat

Marka Imetec Bellissima
Garancia 1 Vit
Pllaka Pllaka Qeramike

Reviews (0)