1 299 Lekë


Përshkrimi

Perla per faqet e markeq GOSH

Me shkelqim ne momentin e aplikmit i cili dalllohet lehtesisht nga rrezet diellore 

Per nje make up perfekt ku ju do te theksoni konturet e faqeve...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 31751

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

889 Lekë
Shitur (18)
I disponueshëm
799 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 090 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 090 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (8)
1 ne stok
1 690 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
1 550 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
649 Lekë
Shitur (24)
I disponueshëm
1 060 Lekë
Shitur (39)
I disponueshëm
1 320 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 299 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 800 Lekë
1 ne stok
SHITUR
1 400 Lekë
Shitur (1)
Nuk ka me gjendje
1 090 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm

Përshkrimi

Perla per faqet e markeq GOSH

Me shkelqim ne momentin e aplikmit i cili dalllohet lehtesisht nga rrezet diellore 

Per nje make up perfekt ku ju do te theksoni konturet e faqeve tuaja 

Aplikim i thjeshte duke therrmuar perlat dhe duke i hapur me ane te nje fuce te thjeshte 

Produktet që keni parë

Reviews (0)