1 000 Lekë


Përshkrimi

Rreth librit

Ka qenë gjithmonë e vështirë të ishe Harry Potter. Dhe nuk është më e lehtë qani që Flany është punonjës i Ministrisë së Magjisë, i mbingarkuar me punë,...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 39278

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

11 produkte te tjere ne te njejten kategori:

800 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
800 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 000 Lekë
I disponueshëm
800 Lekë
I disponueshëm
800 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 250 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 400 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
800 Lekë
I disponueshëm
1 200 Lekë
I disponueshëm
900 Lekë
I disponueshëm
900 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Rreth librit

Ka qenë gjithmonë e vështirë të ishe Harry Potter. Dhe nuk është më e lehtë qani që Flany është punonjës i Ministrisë së Magjisë, i mbingarkuar me punë, bashkëshort dhe baba i tre fëmijëve të moshës shkollore. Ndërsa Harry Potter përballet me një të kaluar që nuk pranon të mbetet e tillë, djali i dytë, Albusi, duhet të luftojë me peshën e trashëgimisë së familjes, trashëgimi që ai nuk e ka dashur kurrë. E kaluara dhe e tashmja shkrihen në mënyrë kërcënuese dhe babai dhe djali mësojnë një të vërtetë të pakëndshme: ndonjëherë errësira vjen nga vende të papritura.

Bazuar në një histori të re origjinale, shkruar nga J.K. Rowling, Jack Thorne dhe John Tiffany, Harry Potter dhe fëmija i mallkuar, një vepër e re teatrale nga Jack Thorne, është historia e parë zyrtare e Harry Potterit, e shfaqur në teatër. Ky botim special i skenarit përshkruan udhëtimin e mëtejshëm të Harry Potterit, të miqve dhe të familjes së tij për lexuesit kudo që janë, menjëherë pas premierës botërore të shfaqjes në West End të Londrës, më 30 korrik 2016.

Shfaqja teatrale Horry Potter dhe fëmija i mallkuar është prodhim i Sonia Friedman Productions, Colin Callender dhe Harry Potter Theatrical Productions.

Produktet që keni parë

Reviews (0)