3 990 Lekë
4 690 Lekë
Kurseni 700 Lekë


Përshkrimi

  • Cajnik Ariete Vintage 2868/BG 1 Lt
  • Doreze ergonomike e bute dhe sistem auto-off
  • Me fuqi 1630 Watt
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 58466

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

23 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 700 L
3 990 Lekë
4 690 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 700 L
3 990 Lekë
4 690 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 1100 L
4 590 Lekë
5 690 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 600 L
4 990 Lekë
5 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 600 L
4 990 Lekë
5 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 600 L
4 990 Lekë
5 590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (31)
I disponueshëm
3 590 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
3 190 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 190 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
8 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 690 Lekë
I disponueshëm
5 690 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
2 890 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Ibrik Ariete Vintage 2868/BG 1 Lt

Format elegante dhe moderne, te frymezuara nga stili i perjetshem Vintage, perzihen me modernitetin e zgjidhjeve teknike te Ariete

duke i dhene jete nje game te plote te pajisjeve te vogla. Fillimisht te dedikuara per mengjes, produktet e linjes Vintage tani perfshijne 

edhe me shume produkte brenda pergatitjes se ushqimit.

1 liter uje vlon ne 3 minuta

Ne vetem 3 minuta, ibriku nga linja Vintage nga Ariete sjell ujin ne vlim per te pergatitur çaj dhe çajra bimore.

Kapaciteti 1 liter e ben ate nje kazan te pashmangshem, per te gjitha momentet e vogla te kenaqesise per ta trajtuar veten mbi nje filxhan me avull.

vintage electric kettle 1 liter ram 2868 tea infusions and herbal teas

Baza pa tela 360 °

Mund ta shkeputni cajnikun nga baza e tij dhe ta mbani te qete drejtperdrejt ne tryeze ose kudo qe preferoni.

Muret e ftohta ju garantojne transport te sigurt, pa rrezik djegieje.

vintage electric kettle 1 liter ram 2868 tea infusions and herbal teas base cordless

Fiket automatikisht kur vlon uji

Fikja automatike eshte nje mekanizem sigurie qe siguron qe ibriku te fiket plotesisht dhe automatikisht sapo uji te kete arritur temperaturen e vlimit.

vintage electric kettle 1 liter ram 2868 auto shut-off

Specifikat

Marka Ariete
Garancia 2 Vite
Fuqia ne Watt 1630 W

Produktet që keni parë

Reviews (0)