2 890 Lekë


Përshkrimi

Ibrik Breakfast Ariete 2846/BK

  • Fuqia: 2200W
  • Kapaciteti: 1.7 Lt
  • Fikje automatike
  • Kapak sigurie
  • Nivel i dukshem i ujit
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Nuk ka me gjendje

Referenca: 79706

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

20 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 700 L
3 990 Lekë
4 690 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
- 700 L
3 990 Lekë
4 690 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 700 L
3 990 Lekë
4 690 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
- 1000 L
4 690 Lekë
5 690 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 600 L
4 990 Lekë
5 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 600 L
4 990 Lekë
5 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 600 L
4 990 Lekë
5 590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 190 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
8 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 690 Lekë
I disponueshëm
5 690 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
SHITUR
2 890 Lekë
Shitur (29)
Nuk ka me gjendje
4 590 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Ibrik Breakfast Ariete 2846/BK

Per mengjeset plot shije, Ibriku nga Breakfast Line eshte ideal.

Ibriku Breakfast sjell ujin e ziere ne pak minuta dhe pija juaj e nxehte do te jete gati per t'u sherbyer direkt ne tryeze.

Me bazen pa tela 360°, mund te sherbeni çaj, infuzion ose çaj bimor direkt ne filxhanin tuaj te preferuar.

Ibriku Breakfast eshte praktik dhe i sigurt: permban mbyllje automatike pasi uji te kete vluar, nje kapak sigurie dhe nivel te dukshem uji.

Brenda kazanit nen gryke, filtri i gelqeres i levizshem per tu pastruar.

bollitore-ariete

Specifikat

Marka Ariete
Garancia 2 Vite
Fuqia ne Watt 2200 W

Produktet që keni parë

Reviews (0)