6 990 Lekë
7 990 Lekë
Kurseni 1 000 Lekë


Përshkrimi

Pastrues me avull Ariete

  • Ne modelin 4164
  • Pastron siperfaqe si pllaka, qelqi, parket, mermer, qilima, etj.
  • Siguron pastrim ne vetem pak minuta
  • Eleminon 99.9% te baktereve dhe mikrobeve
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 47710

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 4410 L
SHITUR
3 990 Lekë
8 400 Lekë
Shitur (33)
Nuk ka me gjendje
SHITUR
11 590 Lekë
Shitur (26)
Nuk ka me gjendje
7 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm
18 990 Lekë
Shitur (7)
4 ne stok
10 500 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1400 L
12 990 Lekë
14 390 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 4000 L
14 990 Lekë
18 990 Lekë
Shitur (6)
3 ne stok
- 6000 L
16 990 Lekë
22 990 Lekë
Shitur (9)
2 ne stok
24 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
10 590 Lekë
Shitur (42)
I disponueshëm
14 990 Lekë
I disponueshëm
16 990 Lekë
I disponueshëm
18 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
29 390 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 3000 L
26 990 Lekë
29 990 Lekë
Shitur (8)
4 ne stok
19 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 5000 L
24 990 Lekë
29 990 Lekë
1 ne stok
46 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 10000 L
SHITUR
12 990 Lekë
22 990 Lekë
Shitur (13)
Nuk ka me gjendje
16 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Pastrues me avull - Ariete 4164

Mopi i avullit eshte pastruesi i ri i avullit nga Ariete: fuqia natyrale e avullit pastron te gjitha siperfaqet shtepiake duke siguruar higjenen maksimale pa pasur nevoje per pastrues kimik

Pastron siperfaqe si pllaka, qelqi, parket, mermer, qilima, mjafton te hiqni gjeneratorin nga trupi i pastruesit

Rregullimi i avullit siguron shperndarjen e duhur te avullit sipas llojit te zgjedhur te dyshemese dhe lejon qe siperfaqet e pastra te thahen ne pak minuta

Filtri siguron jete te gjate per produktin, ndersa rezervuari i heqshem lejon perdorim te vazhdueshem dhe nje autonomi te pakufizuar

Fshese me avull Ariete eshte praktike dhe e lehte per tu trajtuar fale kokes se artikuluar 180° dhe dorezes se saj te palosshme qe e ben te lehte te ruhet

Produkti eshte ne te vertete i persosur per te pastruar teresisht cdo cep te shtepise tuaj: qilima dhe dysheme, largon papastertite dhe yndyrat e ashpra ngan siperfaqet, eliminon desinfekton pllakat e banjes dezinfekton qoshet me te fshehura dhe freskon pelhurat e divaneve fale aksesoreve qe ka

Pastron dhe higjenizon thellesisht

Fuqia ne 100 °C e avullit higjenizon tapetin, dyshemene dhe mobiljet efektivisht dhe pa perdorur detergjente

Do te ecni ne rehati ne dyshemene tuaj, pa pluhura dhe alergene

Furre dhe plitka pa asnje lloj yndyre

Aksesoret e pastruesit jane krijuar per te hequr te gjitha grimcat e yndyres te depozituara ne pllake, furre apo siperfaqen e kuzhines suaj

Avulli do te dezinfektoje ne pak caste kuzhinen tuaj per te ofruar shkelqim

Rifreskon perdet, divanet

Nese do perdorni furcen per pelhura me lecken, Steam Mop 10 ne 1 do shnderrohet ne pastruesin e duhur per rrobat, pelhurat e varura ne pak caste

Vret 99.9% te baktereve

Eleminon 99.9% te baktereve, duke higjenizuar shtepine tuaj nga bakteret dhe mikrobet

Higjenizoni dhe rifreskoni dhe tualetin

Avulli eshte aleat natyral qe nuk ka nevoje per detergjente shtese, keshtu qe ju mund te pastroni thellesisht te gjitha pajisjet sanitare

Shtepia juaj do jete me shkelqim, e sigurt dhe e dezinfektuar

Aleati dhe per miqte me 4 putra

Steam Mop 10 ne 1 do mbaje dyshemene, divanet te pastra, duke eleminuar aromat e keqija, pa lene produkte kimike, per nje mjedis me te paster dhe per kafshet shtepiake

Karakteristika te tjera te produktit:

Fuqia1500 Watt
Kapaciteti i depozites350 cc
Kapaciteti i punes18 minuta
Indikator per fuqinePo
Koka180° te rrotullueshme

Permasat e produktit:

Pesha: 2.8 kg

Gjatesia: 21 cm

Gjeresia: 27 cm

Lartesia: 115 cm

Gjatesia e kabullit: 5 m

Video Demonstruese:

Specifikat

Marka Ariete
Garancia 2 Vite
Fuqia ne Watt 1500 W

Produktet që keni parë

Reviews (16)

Rated 4.75 on the scale 1 - 5 based on 16 customer reviews

Shume e kenaqur , sipas pritshmerive te mia !


.


Jam e kenaqur deri me tani me kete produkt.


Super praktik dhe funksional


Shume i mire

Rated 4.75 on the scale 1 - 5 based on 16 customer reviews

Shume e kenaqur , sipas pritshmerive te mia !


.


Jam e kenaqur deri me tani me kete produkt.


Super praktik dhe funksional


Shume i mire