5 990 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 1 000 Lekë


Përshkrimi

 • Kamera 4K HD Dual
 • Pozicionim Optik Flow
 • Ventilatorë me LED
 •  FPV i Përplasëm me Komandë në Distancë
 • Evitim i Pengesave
 • Dhurata Ideale Për Fillimtarë dhe Fëmijë: Përshtatet si një dhuratë e shkëlqyer për ata që duan të fillojnë aventurën me dronët.
 • Përmban 2 Bateri
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 84589

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

23 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1000 L
2 990 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (19)
I disponueshëm
- 500 L
3 990 Lekë
4 490 Lekë
Shitur (24)
I disponueshëm
- 6000 L
25 990 Lekë
31 990 Lekë
I disponueshëm
- 15%
167 442 Lekë
196 990 Lekë
1 ne stok
6 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
309 990 Lekë
1 ne stok
26 250 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
5 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
- 4000 L
27 990 Lekë
31 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
86 625 Lekë
2 ne stok
15 225 Lekë
2 ne stok

Përshkrimi

RiskOrb S27 Drone me Kamerë 4K HD Dualet për të Rritur, Pozicionim Optik Flow, Ventilatorë me LED, Kuarokopter FPV i Përplasëm me Komandë në Distancë, Evitim i Pengesave, Dhurata Ideale për Djem e Vajza, Për Fillimtarë dhe Fëmijë, Përmban 2 Bateri.

Ky dron ofron një eksperiencë të këndshme dhe argëtuese me specifikime të shquara dhe teknologji të fundit:

 1. Kamera 4K HD Dual: Regjistrimi i videove dhe fotove në cilësi të lartë 4K për detaje të mrekullueshme dhe perspektiva të ndryshme.

 2. Pozicionim Optik Flow: Siguron një fluturim të stabilizuar duke përdorur teknologjinë e pozicionimit optik flow.

 3. Ventilatorë me LED: Dizajnuar me ventilatorë me LED, duke krijuar një pamje tërheqëse gjatë fluturimit, veçanërisht në kushte të errëta.

 4. Kuarokopter FPV i Përplasëm me Komandë në Distancë: Përdorimi i FPV dhe komandës në distancë e bënë të përshtatshëm për eksplorim dhe argëtim.

 5. Evitim i Pengesave: Sistemi i avancuar i evitimit të pengesave ndihmon në shmangien automatike të objekteve gjatë fluturimit.

 6. Dhurata Ideale për Djem e Vajza, Për Fillimtarë dhe Fëmijë: Përshtatet si një dhuratë e shkëlqyer për ata që duan të fillojnë aventurën me dronët.

 7. Përmban 2 Bateri: Dy bateri të përfshira për të zgjatur kohën e fluturimit dhe përjetuar më shumë kënaqësi.

RiskOrb S27 është jo vetëm një dron i aftë, por gjithashtu një produkt i dizajnuar me kujdes për të përmirësuar përvojën e përdoruesve të të gjitha moshave.

Këshilla

 1. **Këshillohet që fillestarët të mos fluturojnë në erë të fuqishme. Kur fluturoni lart, ju lutemi kujdesuni që të mos ziheni nga era.

 2. **Këshillohet të përdorni shpejtësinë e tretë të fluturimit në një mjedis me erë, në të kundërtën, droni mund të humbasë kontrollin për shkak të pamundësisë për të rezistuar erës.

 3. **Distanca e kontrollit të largët nuk duhet të tejkalojë 80 metra, në të kundërtën, mund të shkaktojë humbjen e kontrollit të dronit.

 4. **Droni do të ndriçojë një dritë të kuqe kur bateria është e ulët, ju lutemi fluturoni prapa sa më shpejt të jetë e mundur për të shmangur rrëzimin.

 5. **Nëse ju duhet të merrni foto ose video, këshillohet që droni të mos jetë shumë larg subjektit për të siguruar rezultate më të mira në filmime.

 6. **Kur bateria e kontrollit të largët është e ulët, nuk do të jetë në gjendje të lidhet, ju lutemi kujdesuni që të mbani baterinë e kontrollit të largët të plotë.

Quick Start Guide (Udhëzues i Shpejtë për Fillimin):

 1. **Për lehtësi përdorimi, kemi ngarkuar një video udhëzuese të shpejtë në videon e Listës.

 2. **Ne gjithashtu kemi përgatitur një dokument udhëzues të shpejtë, mund ta gjeni në udhëzimet dhe dokumentet e produktit.

Produktet që keni parë

Reviews (0)