11 990 Lekë
21 990 Lekë
Kurseni 10 000 Lekë


Përshkrimi

Televizor 32" LED Smart Wi-Fi TV ET-W32HDDS

  • Televizori Smart me ekran LED qe fale funksionit Smart mundeson lidhjen me internetin
  • Me aplikacionin E-share per te lidhur dhe kontrolluar cdo gje nga celulari juaj
  • Me 2 porta HDMI, 3 porta USB, DVBT2/ DVBS2 apo lundrim ne internet
  • Garancia 1 Vit
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 45075

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

590 Lekë
790 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (2127)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (50)
I disponueshëm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

78 990 Lekë
Shitur (11)
2 ne stok
64 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 24000 L
35 990 Lekë
59 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
55 990 Lekë
I disponueshëm
62 990 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm
72 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
19 990 Lekë
Shitur (811)
I disponueshëm
89 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
37 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
32 990 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
79 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
94 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
78 900 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
89 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
44 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm

Përshkrimi

Set Televizor i markes Elektra modeli ET-W32HDDS

Televizori Elektra Smart, qe ofron cilesine, prakticitetin dhe aplikacione kontrolli qe ju ndihmojne te kontrolloni televizorin dhe ne distanca

Me funksionet Smart TV qe mund t'i kontrolloni nga pulti me vete butonin e mouse ose te perdorni mouse me wireless apo me lidhje kabllore

Shume i shpejte, mund te kontrolloni lehtesisht te gjitha opsionet, pa ngecur, pa ju bezdisur, ne kontroll te plote te komandave tuaja (tastieren e gjeni dhe ne televizor)

Ne funksionin Smart Tv ju do te gjeni dhe aplikacionet apo Play Store per te shkarkuar cdo program qe deshironi 

TV Ads on AMC Networks Will Be Able to Deliver Offers Directly to Viewers' Smartphones

Si funksionon E-Share?

E-share e instaluar (sistemi Android 11.0) ju jep mundesine te transmetoni imazhe nga smartphoni tuaj ne televizorin tuaj dhe anasjelltas (imazhet e smatphonit tuaj ti shihni edhe ne tv)

1. Hapni aplikacionin ne televizorin tuaj
2. Do ju shfaqet ne QR code te cilin duhet ta skanoni per te gjetur te njejtin aplikacion dhe ne celularin tuaj

3. Hapeni kameren dhe shkarkojeni aplikacionin qe ju shfaqet

4. Sapo te lidheni me televizorin, do te keni mundesi te kontrolloni cdo gje qe shfaqni ne televizorin tuaj, madje mund ta perdorni celularin dhe si pult, mouse apo si air mouse
5. Nepermjet e-share ju mund te ktheni smartphonin tuaj ne nje telekomande smart

6. Shkarkoni aplikacionin per te lidhur celularin me televizorin tuaj

Butonat e aplikacionit e-share ne celularin tuaj:

- Mouse: Shtypni remote control, pastaj touch
- Air mouse: Kontrolloni dhe shpejtesine e levizjes se mouse-it me opsionin Sensitivity
- Butonat per ndryshimin e volumit te audios apo te levizjes para/pas te videos qe shihni ne ekran
- Butoni Home
- Mirroring, per te shfaqur cdo gje nga celulari ne televizorin tuaj
Shenim: Mirror nuk shfaq te njejtin kualitet figure ne televizor njesoj si celulari
EShare for Android - APK Download

Ne paketim perfshihen:

- Televizori

- Kembet mbajtese

- Pulti

- Baterite per pultin

Karakteristika te jashtme:

- Ekran 32 ''LED, me rezolucion HD dhe me frekuence 100 Hz, me pixels qe tregojne cdo detaj te objekteve dhe ngjyrave
- RAM 1 GB dhe 8 GB memorje per te patur hapesire te shkarkoni cdo gje qe deshironi
- 2 porta USB (per mouse, tastiere), duke ofruar prakticitetin per te kontrolluar televizorin edhe nga divani juaj
- 2 porta HDMI per playstation, DVD, PC
- Porte DVBT2/ DVBS2 per te lidhur me antenen dhe per te kapur te gjitha kanalet tokesore apo satelitore
- 1 porte per kabllin COAX Out, kablli elektrik
- Porte per RJ45 per lidhjen me kabllin e internetit ne routerin e shtepise suaj
- Porte per kufje
- Kornize te holle te zeze anesore, me audio cilesore dhe shume te paster

Garanci 1 vit

Permasat: 72 x 42 cm

Specifikat

Marka Elektra
Garancia 1 Vit
Ekran LED Ekran LED
Madhesia e Ekranit TV 32"
Lloji TV LED
SMART PO
Rezolucioni 1366 x 768 (HD)

Produktet që keni parë

Reviews (4)

Rated 4.00 on the scale 1 - 5 based on 4 customer reviews

per cmimin qe ka ja vlen

me 2 vjet garanci dhe Smart, ja vlen


Thanks

Thanks Aladini, tv me cilesi dhe interneti lidhet shum kollaj


Fake

Se kuptoj pse agjentet e aladint te thon televizori esht prodhuar ne itali kur ne te vertete shkruan made in P.R.c ose made in china ????


per cmimin qe ka ja vlen

per ate cmim qe ka eshte shume ok sepse eshte me internet .lidhet me wifi ,youtube,
pervec kesaj ka edhe 2 vjet garanci.Per mua ja vlen

Rated 4.00 on the scale 1 - 5 based on 4 customer reviews

per cmimin qe ka ja vlen

me 2 vjet garanci dhe Smart, ja vlen


Thanks

Thanks Aladini, tv me cilesi dhe interneti lidhet shum kollaj


Fake

Se kuptoj pse agjentet e aladint te thon televizori esht prodhuar ne itali kur ne te vertete shkruan made in P.R.c ose made in china ????


per cmimin qe ka ja vlen

per ate cmim qe ka eshte shume ok sepse eshte me internet .lidhet me wifi ,youtube,
pervec kesaj ka edhe 2 vjet garanci.Per mua ja vlen