25 990 Lekë
47 990 Lekë
Kurseni 22 000 Lekë


Përshkrimi

Televizor ELEKTRA 50'' Smart ET-W50UHDDS

  • Televizor i markes TV Elektra 50''
  • Operon me sistemin Android 11.0
  • Ekran LED 4K Ultra HD
  • Me porte USB, HDMI
  • Me garanci 1 vit
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 66857

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

590 Lekë
790 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (1873)
I disponueshëm
1 690 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (15)
I disponueshëm
340 Lekë
Shitur (61)
4 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (41)
I disponueshëm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

32 990 Lekë
Shitur (12)
2 ne stok
- 10000 L
22 990 Lekë
32 990 Lekë
Shitur (176)
1 ne stok
- 21000 L
54 990 Lekë
75 990 Lekë
I disponueshëm
- 18000 L
15 990 Lekë
33 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 10500 L
9 490 Lekë
19 990 Lekë
Shitur (137)
I disponueshëm
- 22000 L
84 990 Lekë
106 990 Lekë
I disponueshëm
94 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 13000 L
11 990 Lekë
24 990 Lekë
Shitur (98)
I disponueshëm
19 990 Lekë
Shitur (811)
I disponueshëm
32 990 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
44 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
37 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
78 900 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
73 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
112 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
89 990 Lekë
I disponueshëm
89 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
119 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
55 990 Lekë
I disponueshëm
62 990 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm
72 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
49 990 Lekë
Shitur (12)
3 ne stok
89 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm

Përshkrimi

Televizor Smart Elektra LED ET-W50UHDDS

Televizor i markes Elektra, ne modelin ET-W50UHDDS, ne ekran 50 inch

Televizori eshte Smart Tv, cka mundeson lidhjen me internetin nepermjet Wi-Fi apo LAN (ethernet)

Ekrani eshte LED, me rezolucion 4K ULTRA HD (3840 x 2160 pixels), ne formatin me te mire te cilesise se ngjyrave, duke transmetuar cdo detaj te objekteve ne imazhe dhe cilesine me te mire te pixela-ve

Me marres DVB-T2/C/S2 Pal Secam te integruar, per kerkimin automatik te kanaleve analoge, pa patur nevoje per dekoder shtese

Funksionon me sistemin Android 11.0

Me porte 3 HDMI, 2 USB, RJ45, VGA, CVBS/AUDIO IN , COAX, MINI CVBS/AUDIO IN , MINI YPBPR, Earphone, 1.5G DDR , 8 G Flash

GARANCIA 1 VIT

Permasat e produktit:

Gjatesia: 123.8 cm

Thellesi (bashke me mbajteset e kembeve) : 25 cm

Lartesia: 71.4 cm

Specifikat

Marka Elektra
Garancia 1 Vit
Ekran LED Ekran LED
Madhesia e Ekranit TV 50"
Lloji TV LED
SMART PO
Rezolucioni 4K (Ultra-HD), 3840 x 2160

Produktet që keni parë

Reviews (1)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

e rekomandoj

e bleva tv para 1jav per t pare ndeshjet jam super i kenaqur .cmimi shume i lir. ngjyrat te mira, tv lidhet me internet garanci 1 vit. per cmimin qe ka dhe per cilesine e rekomandoj. flm aladini qe me erdhi porosia shume shpejt

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

e rekomandoj

e bleva tv para 1jav per t pare ndeshjet jam super i kenaqur .cmimi shume i lir. ngjyrat te mira, tv lidhet me internet garanci 1 vit. per cmimin qe ka dhe per cilesine e rekomandoj. flm aladini qe me erdhi porosia shume shpejt