9 990 Lekë


Përshkrimi

Cam Krevat Portativ me 1 Niv. Sonno

  • Krevat portativ per femije per udhetime, perdorim te perkohshem
  • Rekomandohet per femijet e moshes 0-36 muaj
  • Me sistem rrjete ne pjeset anesore
  • Me cante paketimi per udhetime
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Nuk ka me gjendje

Referenca: 72836

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

25 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
5 990 Lekë
3 ne stok
13 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
SHITUR
10 390 Lekë
Shitur (39)
Nuk ka me gjendje
SHITUR
15 090 Lekë
Shitur (5)
Nuk ka me gjendje
2 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
SHITUR
29 990 Lekë
Shitur (1)
Nuk ka me gjendje
- 1000 L
1 990 Lekë
2 990 Lekë
3 ne stok
3 490 Lekë
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
- 3000 L
990 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (24)
1 ne stok
SHITUR
43 590 Lekë
Nuk ka me gjendje
SHITUR
43 590 Lekë
Shitur (2)
Nuk ka me gjendje
SHITUR
29 090 Lekë
Nuk ka me gjendje
SHITUR
2 490 Lekë
Shitur (3)
Nuk ka me gjendje
2 490 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Cam Krevat Portativ me 1 Niv. Sonno

Krevat portativ i markes Cam, per femije te moshes 0-36 muajsh

Ideal per udhetime, pushime, perdorim te perkohshem apo dhe per perdorim ne dhomen e femijes

Siguroni gjume te rehatshem te femijes ne cdo ambient ku ndodheni

Krevati ofron siguri fale struktures se qendrueshme, me materiale cilesore

Krevati montohet lehtesisht duke siguruar siperfaqe te rehatshme per gjume te qete

Krevati vjen ne nje nivel, me lartesi te konsiderueshme per te ofruar siguri per femijen, duke ruajtur dhe higjienen

Vjen ne pjeset anesore me veshje rrjete, qe siguron sistem ajrimi

Krevati paloset apo hapet lehtesisht

Vjen se bashku me canten per paketim, per lehtesi transporti dhe ne udhetime

Karakteristikat e produktit:

I pershtatshem per fjetje apo argetimin e femijes

Sistem per mbylljen dhe hapjen me lehtesi te krevatit.

Krevati vjen ne pjeset anesore me veshje rrjete per sistem ajrimi

Paloset dhe hapet lehtesisht fale sistemit te kornizes se krijuar

Certifikuar sipas standardeve Europiane EN 716-1/2

I hapur krevati ka permasa 126.5x66.5x75 cm ndersa i mbyllur 20.5x20.5x75cm 

Pesha 7.2 kg


Video Demostruese : 

Produktet që keni parë

Reviews (0)