2 790 Lekë


Përshkrimi

Kufje Redragon Themis H220 With Adapter

  • Kufjet Redragon gaming me nje dizajn elegant
  • Drite e kuqe led
  • Lloji i fishes: USB 3.5mm
  • Me nje dizajn elegant
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 64451

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

7 990 Lekë
I disponueshëm
- 2000 L
6 990 Lekë
8 990 Lekë
I disponueshëm
5 790 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 800 L
3 190 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (36)
I disponueshëm
2 890 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
6 399 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
- 600 L
2 690 Lekë
3 290 Lekë
Shitur (31)
I disponueshëm
10 199 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 500 L
2 990 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (43)
I disponueshëm
4 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
7 990 Lekë
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
10 499 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Kufje Redragon Themis H220 With Adapter

Kufjet Redragon gaming me nje dizajn elegant.

Me nje performance te larte dhe nje bas stereo qe rrit qartesin e audios dhe ju ofron komfortitetin qe ju deshironi.

Eshte i pajisur me nje veshje lekure dhe me sfungjer me cilesi te larte qe reduktojne zhurmen e sfondit.

Nuk ka nevoje per konfigurim ose instalim. 

Kufjet Redragon ju vijn me nje mikrofon qe rrotullohet 360grade.

Suporton: Notebook, PC, Play Station4/3, Xbox One dhe Nintendo Switch, Laptop, Tablet, iPad, Smart Phone.

Karakteristikat:

Ka nje mekanizem me diameter 50mm me nje kualitet te larte dhe te qarte

Me nje veshje lekure te rehatshme  

Drite te kuqe led

Specifikat:

Lloji i fishes: USB 3.5mm

Diametri i altoparlantit: 50MM

Pergjigja e frekuences: 20~20000 Hz

Dimensionet e mikrofonit: 60 * 2.7mm

Reviews (0)