7 990 Lekë


Përshkrimi

Kufje Gaming Redragon Zeus-X

  • Kufje gaming Redragon per tinguj te paster
  • Pajisur me mikrofon per te komunikuar dhe gjate lojes
  • Ndricim RGB
  • Panel kontrolli me butona per te kontrolluar volumin, mikrofonin dhe ndricimin
  • Pershtatet lehtesisht me PC, PS3, PS4, Xbox One X
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 66240

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

7 990 Lekë
I disponueshëm
5 790 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (35)
I disponueshëm
2 890 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
6 399 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
3 290 Lekë
Shitur (30)
I disponueshëm
10 199 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (43)
I disponueshëm
4 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
7 990 Lekë
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
10 499 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Kufje Gaming Redragon Zeus-X

Luani lojerat e preferuara ne tinguj te qarte dhe te paster

Shijoni cilesine e vertete te tingullit te qarte dhe pa humbje kualiteti me teknologjine 7.1 Surround-Sound

Luani lojerat e preferuara, degjoni koncerte live, shihni videot e preferuara

Motori 53 mm do ofroje nje game frekuencash, tinguj zanore me te pasur

Dizajn i rehatshem me sfungjer te plote per te mos shkaktuar bezdisje

Me veshje sfungjeri memory per komoditet dhe rezistence ne perdorim

Me ndricim RGB per te shijuar cdo moment ne loje

Me butona per te kontrolluar volumin, mikrofonin dhe ndricimin RGB

Kufjet Redragon vijne me lidhje me fishe me panel per kontrollin me butona te volumit

Kontrolloni butonat per te rritur/ulur volumin, per te fikur mikrofonin dhe per te rregulluar ndricimin RGB

Mikrofon per komunikim me miqte gjate lojes

Kufjet gaming jane te pajisura me mikrofon per te komunikuar dhe gjate lojes

Shijoni lojen dhe komunikoni pa tinguj te bezdisshem, pa nderprerje

Pershtatet lehtesisht me PC, PS3, PS4, Xbox One X

Suporton lidhje me te gjitha platformat I PC,PS3/4,XBOX One X (Dhe disa model te S)

Produktet që keni parë

Reviews (0)