2 490 Lekë


Përshkrimi

Platforma: PlayStation 4
Zhanri: Platformer

Mosha: 7+ vjec

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 38619

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

8 999 Lekë
I disponueshëm
- 6491 L
5 499 Lekë
11 990 Lekë
I disponueshëm
- 1700 L
8 099 Lekë
9 799 Lekë
I disponueshëm
- 4490 L
4 500 Lekë
8 990 Lekë
I disponueshëm
- 4880 L
3 599 Lekë
8 479 Lekë
I disponueshëm
- 4000 L
SHITUR
37 990 Lekë
41 990 Lekë
Shitur (2)
Nuk ka me gjendje
- 6391 L
3 599 Lekë
9 990 Lekë
I disponueshëm
- 3249 L
3 000 Lekë
6 249 Lekë
I disponueshëm
- 1200 L
1 790 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1200 L
1 790 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (8)
2 ne stok
- 2690 L
4 800 Lekë
7 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 3090 L
3 200 Lekë
6 290 Lekë
I disponueshëm
6 499 Lekë
I disponueshëm
8 490 Lekë
I disponueshëm
3 899 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm
- 5670 L
3 120 Lekë
8 790 Lekë
I disponueshëm
- 1430 L
7 560 Lekë
8 990 Lekë
I disponueshëm
- 4310 L
4 480 Lekë
8 790 Lekë
I disponueshëm
- 2990 L
4 000 Lekë
6 990 Lekë
I disponueshëm
8 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1799 L
7 000 Lekë
8 799 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Loje per Ps4 ''Ratchet & Clank''.

Nje pervoje e re me personazhe te ndryshme.

Perjetoni aventura dhe udhetime pa fund.

Behuni luftetare te zote per te luftuar te keqen.

Nje loje e pershtatshme per moshat mbi 7 vjec.

Reviews (0)