2 599 Lekë


Përshkrimi

Loje PS4 Tom Clancys Rainbow Six Extraction Guardian Edition

  • Luani ne lojen aksion per te shpetuar boten nga alienet
  • Plotesoni objektivat dhe kaloni ne 3 subjekte loje
  • Rekomandohet te luheet nga persona mbi 18 vjec
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 68654

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

8 799 Lekë
I disponueshëm
4 190 Lekë
2 ne stok
5 690 Lekë
2 ne stok
4 990 Lekë
2 ne stok
6 990 Lekë
3 ne stok
2 990 Lekë
2 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
6 299 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (39)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
SHITUR
2 490 Lekë
Shitur (3)
Nuk ka me gjendje

Përshkrimi

Loje PS4 Tom Clancys Rainbow Six Extraction Guardian Edition

Rainbow Six Extraction eshte nje loje qe luhet deri ne 3 lojtare ne PlayStation 4

Ne Extraction, lojtaret/operatoret duhet te hyjne ne nje zone te infektuar dhe pushtuar me aliene

Plotesoni objektivat e vene ne loje, si: mbledhja e mostrave, marrja e materialeve nga kompjuteret dhe mbledhja e te dhenave te brendshme

Cdo sezon loje, e njohur si "inkursion" perbehet nga tre nen-harta te nderlidhura dhe lojtareve do t'u caktohet rastesisht nje nga dymbedhjete objektivat ne secilen nenharte

Video Demonstruese:

Produktet që keni parë

Reviews (0)