2 490 Lekë


Përshkrimi

Loje PS4 Gran Turismo Sport PlayStation Hits

  • Luani si fillestare apo profesioniste te vertete ne nje maratone garash
  • Mesoni te merrni kthesat, te kapni frenat lehtesisht
  • Perfaqesoni vendin tuaj ne Kupen e Kombeve ne nje makine super te permiresuar
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 52163

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

8 799 Lekë
I disponueshëm
4 190 Lekë
2 ne stok
5 690 Lekë
2 ne stok
4 990 Lekë
2 ne stok
6 990 Lekë
3 ne stok
2 990 Lekë
2 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
6 299 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (39)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
SHITUR
2 490 Lekë
Shitur (3)
Nuk ka me gjendje
8 999 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Loje PS4 Gran Turismo Sport PlayStation Hits

Seria fituese e cmimeve Real Driving Simulator vjen ne PlayStation 4 per here te pare, duke ju futur ne emocione te pakrahasueshme

Polyphony Digital ka krijuar nje loje te akorduar mire dhe te aksesueshme tek te gjithe

Perfaqesoni vendin tuaj ne Kupen e Kombeve dhe vozisni ne emer te prodhuesit tuaj te preferuar te makinave ne Kupen e Prodhuesve.

A mund te pretendoni nje fitore historike ne videolojen e pare qe njihet zyrtarisht si pjese e botes reale te automobilizmit?

 

Makina te verteta

Cdo automjet eshte rikrijuar ne menyre dixhitale ne detaje te jashtezakonshme.

Nga struktura e brendshme e fenereve deri te qepja e sediljeve, ekipi i Polyphony Digital Inc. ka vendosur te mbushe cdo automjet me te njejtin pasion qe nxiti projektuesit e tij origjinal.

Linja e plote perbehet nga mbi 174 automjete, duke perfshire automjetet konkurruese dhe ato te prodhimit per te gjithe entuziastet e garave

Makina origjinale

Vision Gran Turismo lejoi prodhuesit boterore te makinave te dizajnojne makina dhe t'i sjellin ato ne jete ne boten virtuale te Gran Turismo 6. Ky projekt do te vazhdoje ne Gran Turismo Sport.

Evente

Ne te njejten menyre qe drejtoni nje makine te vertete, do te jeni ne gjendje te kontrolloni automjetin e perfaqesuar per te kryer te gjitha kontrollet e mundshme

Ndersa bazohet ne parimet e Gran Turismo-s se pare, motori i ri i fizikes ka evoluar ndjeshem, duke e bere ate te pershtatshem per fillestaret, ashtu edhe per ekspertet.

Nga aftesite baze te tilla si: kapja e frenave, drift, kthesat, qe do mesohen lehtesisht edhe nga fillestaret

Nje seri pistash te reja

Duke u mbeshtetur ne popullaritetin e shume pistave te garave te paraqitura ne titujt e meparshem te Gran Turismo, duke perfshire Nürburgring Nordschleife (North Loop), do te kete nje numer pistash te reja ne Gran Turismo Sport qe shfaqen ne seri per here te pare ndonjehere. 

Keto perfshijne "Tokyo Expressway" legjendar dhe ovalin gjysme milje te quajtur "Northern Isle Speedway".

Nje total prej 17 vendndodhjesh me mbi 40 kurse funksionojne ne Gran Turismo Sport, duke cuar shofere kudo nga metropoli japonez ne kufirin meksiko-amerikan.

 

Reviews (0)