1 490 Lekë


Përshkrimi

Kabell Gembird HDMI Interface Switch 3 Ports

Kalon deri ne 3 burime HDMI ne nje monitor te vetem, televizor ose projektor

Perforcuesi 2.55 GHz rrit distancen e transmetimit me...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 33030

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (27)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (26)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (10)
3 ne stok
490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm

Përshkrimi

Kabell Gembird HDMI Interface Switch 3 Ports

Kalon deri ne 3 burime HDMI ne nje monitor te vetem, televizor ose projektor

Perforcuesi 2.55 GHz rrit distancen e transmetimit me rreth 25 metra dhe permireson cilesine e sinjalit

Telekomande me infra te kuqe

Reviews (0)