4 590 Lekë
5 190 Lekë
Kurseni 600 Lekë


Përshkrimi

  • Drejtues per floke te drejte ose te valezuar ne nje kalim te vetem, per te gjitha llojet e flokeve
  • Rregullimi elektronik i temperatures nga 150 ° C ne 230 ° C
  • 5 nivele te temperatures Veshje qeramike e pllakave "Efekti i Mendafshit": per nje shperndarje homogjene te nxehtesise
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 15901

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

23 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1991 L
7 999 Lekë
9 990 Lekë
Shitur (117)
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 190 Lekë
Shitur (20)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (97)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (162)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 690 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (24)
I disponueshëm
6 190 Lekë
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (56)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 1000 L
3 990 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (6)
2 ne stok
1 490 Lekë
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 490 Lekë
I disponueshëm
- 500 L
990 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (29)
I disponueshëm

Përshkrimi

Bellissima Crearity B9 300 eshte drejtues qe ju lejon te krijoni stilim te valezuar shpejt dhe me lehtesi. Drejtuesi i flokeve ka nje shtrese qeramike "Efekti i Mendafshit",

e cila ofron shperndarje te barabarte te nxehtesise per nje mbrojtje optimale te flokeve. Temperatura eshte e rregullueshme nga 150 ° C ne 230 ° C, ju mund te zgjidhni

nga keto 5 nivele ate te përshtatshem per llojin tuaj te flokeve. Bellissima B9 300 ofron nje rezultat fantastik me nje kalim te vetme, fale pllakave qe pershtaten automatikisht

per nje stil te percaktuar. Sistemi i shpejte i ngrohjes e ben pllaken gati per perdorim ne sekonda. Sistemi i mbylljes se pllakave e bejne Bellissima Crearity B9 300 nje mjet

praktik, te sigurt dhe te lehte per t'u perdorur.

bellissima

Imetec Bellissima B9 300 Piastra per Capelli Rivestimento Ceramica Regolazione Temperatura

Drejtues per floket Bellissima Crearity B9 300

Pjaster per floke te drejte ose me onde. Veshja qeramike promovon mbrojtjen e nxehtesise dhe siguron butesi te persosur, duke i dhene shkelqim flokeve dhe duke e bere

drejtuesin ideal per floke tuaj. Me 5 nivele te temperatures midis 150 ° C dhe 230 ° C, eshte i pershtatshem per te gjitha llojet e flokeve.

Imetec Bellissima B9 300 Piastra per Capelli Rivestimento Ceramica Regolazione Temperatura

Veshje qeramike

Per shperndarje te barabarte te nxehtesise dhe mbrojtje te shkelqyeshme te flokeve.

Imetec Bellissima B9 300 Piastra per Capelli Rivestimento Ceramica Regolazione Temperatura

Kontrolli i temperatures

Rregullimi elektronik i temperatures nga 150 ° C ne 230 ° C (5 nivele te temperatures).

imetec

Teknologjia e Pllakave Aktive

Pllakat pershtaten automatikisht ne fije per nje rezultat te percaktuar me nje kalim te vetem.

Projektimi i Rrumbullaket i Veçante

Pllaka te rrumbullakosura per stilim perfkt te ondeve.

Zbuloni të gjitha sekretet e stilit

1- Per rezultate maksimale, thani floket ne menyre perfekte para se te beni stilimin.

Imetec Bellissima B9 300 Piastra per Capelli Rivestimento Ceramica Regolazione Temperatura

2- Per te shmangur stresimin e flokeve tuaj, zgjidhni temperaturen me te ulet dhe ngrini gradualisht per te marre rezultatin qe ploteson nevojat tuaja te stilit.

Imetec Bellissima B9 300 Piastra per Capelli Rivestimento Ceramica Regolazione Temperatura

3- Per nje butesi te persosur, parashikoni kalimin e pllakes me nje kreher me dhembe te imet. Rreshqiteni nga rrenja ne maje.

Imetec Bellissima B9 300 Piastra per Capelli Rivestimento Ceramica Regolazione Temperatura

4- Per nje efekt te lehte, mbani pllaken e poshtme ne nje kend, rrotulloheni 180 ° dhe rreshqisni ngadale deri ne skajet.

Imetec Bellissima B9 300 Piastra per Capelli Rivestimento Ceramica Regolazione Temperatura

5-Per nje levizje te lehte ne maja, vendosni drejtuesin nga gjysma e fijes poshte, rrotullohuni 180 ° dhe rreshqitni poshte shpejt.

Imetec Bellissima B9 300 Piastra per Capelli Rivestimento Ceramica Regolazione Temperatura

6-Nese doni nje efekt me te natyrshem me onde, alternoni drejtimin e mbeshtjelljes: nje fije duke e kthyer pllaken ne te djathte, dhe nje ne te majte.

Imetec Bellissima B9 300 Piastra per Capelli Rivestimento Ceramica Regolazione Temperatura

Specifikat

Marka Imetec
Garancia 1 Vit
Pllaka Pllaka Qeramike

Produktet që keni parë

Reviews (4)

Rated 4.00 on the scale 1 - 5 based on 4 customer reviews

Shume e kenaqur


Produkti ishte i perdorur nuk ishte i ri!

Pjastra nuk ishte e re, kishte shenja te dallueshme perdorimi.


Pjaster shume e mire,vetem me nje kalim i drejton floket,cilesi maksimale@


I drejtoj floket me nje kalim

Pjaster shume i mire, drejton shume shume mire, me nje kalim. Per cilesine qe ka shitet shume lire per mendimin tim :)

Rated 4.00 on the scale 1 - 5 based on 4 customer reviews

Shume e kenaqur


Produkti ishte i perdorur nuk ishte i ri!

Pjastra nuk ishte e re, kishte shenja te dallueshme perdorimi.


Pjaster shume e mire,vetem me nje kalim i drejton floket,cilesi maksimale@


I drejtoj floket me nje kalim

Pjaster shume i mire, drejton shume shume mire, me nje kalim. Per cilesine qe ka shitet shume lire per mendimin tim :)