8 990 Lekë


Përshkrimi

  • Furce Stilues Revlon Salon Hair RVDR5279UKE
  • REVLON VOLUMISER tani me veshje Titaniumi eshte mjeti perfekt per te thare dhe stiluar floket me gjysmen e kohes.
  • Veshja TITANIUM eshte TEKNOLOGJIA perfundimtare e transferimit te nxehtesise per tharje te shpejte dhe stil te qendrueshem. 
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 56861

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 500 L
1 290 Lekë
1 790 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
9 190 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
6 190 Lekë
Shitur (20)
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 490 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 1991 L
7 999 Lekë
9 990 Lekë
Shitur (131)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm
- 1200 L
7 990 Lekë
9 190 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
3 190 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
9 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (165)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (37)
I disponueshëm
- 1000 L
2 990 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (56)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (85)
3 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 300 L
1 490 Lekë
1 790 Lekë
I disponueshëm
8 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Fuqia e nje tharese, vellimi i nje modeli per me shume shkelqim dhe stilim me jete te gjate me me pak demtime.

Revlon; Hair care; Volumiser; Drying; Styling

Teknologjia e titanit

Titani eshte shtresa perfundimtare e transmetimit te nxehtesise per tharje te shpejte dhe stil te qendrueshem.

Projektuar per te shperndare ajrin shpejt dhe ne menyre te barabarte per te thare dhe stiluar floket.

Revlon; Hair care; VRevlon; Hair care; Volumiser; Drying; Stylingolumiser; Drying; Styling

Dizajn unik ovale

Per zbutjen e flokeve, krijoni vellim ne rrenje dhe skajet e perdredhura bukur, duke rezultuar ne stil të mrekullueshem ne vetem nje hap.

Revlon; Hair care; Volumiser; Drying; Styling

Nivele te shumta nxehtesie

3 nivele te nxehtesise dhe 2 te shpejtesise duke perfshire vendosjen e ajrit te ftohte per tharje te plote dhe fleksibilitet te stilimit.

Revlon; Hair care; Volumiser; Drying; Styling

Specifikat

Marka Revlon
Fuqia ne Watt 800 W

Reviews (0)