1 400 Lekë


Përshkrimi

Sasia 125 ml

Për flokë të thatë dhe pa jetë.

Me Vaj Esencial Livando dhe Ekstrakt Hithre

NUK përmban Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA dhe SLS.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 50589

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

29 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 390 Lekë
Shitur (23)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (29)
I disponueshëm
- 500 L
1 290 Lekë
1 790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
4 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 2000 L
2 990 Lekë
4 990 Lekë
1 ne stok
9 990 Lekë
Shitur (96)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 1000 L
3 990 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (6)
2 ne stok
790 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
1 490 Lekë
I disponueshëm
3 190 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
9 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 1000 L
2 990 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
7 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
- 1200 L
7 990 Lekë
9 190 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (156)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (37)
I disponueshëm
- 1200 L
4 990 Lekë
6 190 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
6 490 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (32)
I disponueshëm
- 0 L
SHITUR
1 400 Lekë
Shitur (6)
Nuk ka me gjendje
1 790 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Spray modelues që i jep volum natyral flokëve.

Në saj të përmbajtjes së Vajit esencial Livandos, Vajit të Rozmarinës, Ekualiptusit dhe Ekstraktit të Hithrës, floku ushqehet dhe hidratohet.

I përshtatshëm për çdo lloj prerje floku.

Ideal për t’i dhënë formë flokëve kaçurrela.

PËRBËRËSIT

Aqua [Water], Urtica dioica leaf extract [Urtica dioica (Nettle) leaf extract], Coceth-7,  lauryl glycol ether, Propanediol, Phenethyl alcohol, Polyacrylamidomethylpropane sulfonic acid, Hydroxypropyltrimonium hydrolyzed wheat protein,  hydrogenated castor oil, Undecyl alcohol, Lavandula angustifolia oil [Lavandula angustifolia (Lavender) oil], Rosmarinus officinalis oil [Rosmarinus officinalis (Rosemary) leaf oil], Eucalyptus globulus leaf oil, Glycerin, Sodium hydroxide, Linalool, Limonene, Tocopherol.

Nuk përmban: 

Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS

PËRDORIMI

Spruconi produktin në flokët e lagur, në të gjithë gjatësinë, nga rrëjnët te majat.

Thajini me tharëse ose lërini të thahen në mënyrë natyrale.

Produktet që keni parë

Reviews (0)