7 290 Lekë


Përshkrimi

Furce Stilues Revlon One Step 38 mm RVDR5292UKE

  • Kreher, stilues dhe tharese per floket
  • Dizajni i furces rrethore 38 mm per krijimin e ondeve,
  • Teknologji jonizuese qe le floket te bute, pa elektrizim
  • Shtrese qeramike per tharjen e flokut qe ne rrenjet
  • Me 3 nivele nxehtesie dhe shpejtesie
  • Fuqia 1110 watt
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 72859

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

16 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
- 600 L
5 990 Lekë
6 590 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (52)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
6 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1000 L
6 490 Lekë
7 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (19)
I disponueshëm
5 290 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
- 1000 L
3 990 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
4 590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (24)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 1000 L
6 490 Lekë
7 490 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
7 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
4 490 Lekë
Shitur (207)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (176)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
11 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Furce Stilues Revlon One Step 38 mm RVDR5292UKE

Tharje dhe floke elegant ne nje hap.

Nga floke te drejt deri tek kaçurrelat e buta, rrokullisjet dhe valezimet.

Kontroll optimal mbi stilimin e flokeve te prere me hapa me me pak demtime

dhe me shume shkelqim shtese.

Ideale per stilimin e flokeve edhe ne diten e dyte pas larjes se flokeve.

Furçe e rrumbullaket 38 mm

Promovon nje fluks te shpejte ajri dhe nje pervoje te shpejte tharese flokesh,

pasi zona e cilindrit nxehet dhe nxehtesia rrjedh neper qimet dhe kazanin e furçes.

Dizajn dhe formë e re e permiresuar

Madhesia dhe forma e re, e permiresuar ju jep me shume kontroll mbi stilin.

Tharese dhe Stilues

Tharesi dhe stiluesi i fuqishem ofron me shume shkathtesi ne opsionet e stilimit

me cilindrin e tij te rrumbullaket, i cili prodhon kaçurrela, vellime dhe rrokullisje te buta.

Gjithashtu funksionon shkelqyeshem me floke te prere me shkallezim dhe te shkurter.

Jon-teknologji

Jonet negative ngopin rrjedhen e ajrit per te zvogeluar madhesine e pikave te ujit per tharje me te shpejte.

Kjo ndihmon ne mirembajtjen dhe drejtimin e flokeve, redukton kercitjen

dhe staticitetin dhe i ben floket me te shndritshem.

Veshje qeramike

Per shperndarje te barabarte te nxehtesise dhe me pak demtime.

Qimet termike

Qimet termike ndihmojne ne tharjen e flokeve.

Ky lloj furçe ka nje tension ideal per kaçurrelat apo ondet dhe stilimin e shtresave te flokeve.

Specifikat

Marka Revlon
Garancia 1 Vit
Fuqia ne Watt 1100 Watt
Pllaka Pllaka Qeramike
Ionizues Ionizues
Kabell rrotullues Kabell rrotullues
Gjatesia e kordonit Gjatesia e kordonit 2.5 m

Reviews (0)