2 990 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1 000 Lekë


Përshkrimi

  • Depilator Braun Silk Epil 1170
  • Dizenjuar enkas per cdo pjese te trupit
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 14005

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 11000 L
34 990 Lekë
45 990 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (28)
I disponueshëm
190 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
190 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
190 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 390 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
4 190 Lekë
Shitur (77)
I disponueshëm
6 590 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
4 190 Lekë
Shitur (141)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
6 490 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
3 890 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
41 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
8 290 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
5 690 Lekë
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (113)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
25 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Depilator Braun Silk Epil 1170

Nje depilator qe kujdeset per lekuren tuaj.

Heq qimet edhe ne gjatesi 0.5mm.

Dizenjuar enkas per cdo pjese te trupit

Shkul rrenjet pa terhequr lekuren.

Koka mund te hiqet dhe te lahet pa u demtuar.

Lekure e bute dhe e kuruar.

Ne paketim do gjeni edhe furcen per pastrimin e depilatorit dhe karikuesin.

Punon vetem i vene ne prize.

Përdorim i përshtatshëm

Depilatori ka një dizajn ergonomik që e bën të lehtë përdorimin e tij në shumë pjesë të trupit tuaj.

Sistem depilimi efikas

Ky depilator ka 20 mini-piskatore të cilat tërheqin dhe shkulin qimet, për lëkurë të butë dhe të lëmuar që zgjat për disa javë.

Teknologjia SoftLift Tips

Depilatori përdor teknologjinë SoftLift Tips, e cila ngre qimet dhe i drejton ato tek piskatoret, për një depilim më të lehtë.

Pastrim i lehtë

Bashkë më makinën depiluese do të gjeni edhe një furçë të vogël për të pastruar kokën e depilatorit.

Specifikat

Marka Braun
Garancia 1 Vit

Produktet që keni parë

Reviews (2)

Rated 4.50 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews

shume e mire

Unë kisha një dilemë të madhe para se të blija një epilator. Por kjo është me të vërtetë e mirë dhe e lirë


Produkti shume i mire

Isha ne medyshje per nje blerje online por me rezultoi shume i mire

Rated 4.50 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews

shume e mire

Unë kisha një dilemë të madhe para se të blija një epilator. Por kjo është me të vërtetë e mirë dhe e lirë


Produkti shume i mire

Isha ne medyshje per nje blerje online por me rezultoi shume i mire