2 990 Lekë
4 590 Lekë
Kurseni 1 600 Lekë


Përshkrimi

Makine qethese Imetec HC500

  • Ne paketim me 2 kreher ndares, furcen dhe vajin
  • Me prerje ne gjatesi nga 1 ne 24 mm
  • Me 9 stile te ndryshme prerje
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 69683

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

5 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
5 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (633)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (42)
I disponueshëm
- 1000 L
4 990 Lekë
5 990 Lekë
Shitur (11)
1 ne stok
10 990 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
6 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
- 900 L
SHITUR
890 Lekë
1 790 Lekë
Shitur (93)
Nuk ka me gjendje
1 190 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
4 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
11 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
4 190 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm

Përshkrimi

Makine qethese Imetec modeli HC500

Kjo makine qethese nga Imetec do t'ju ndihmoje te arrini stilin e flokeve qe deshironi me konturim dhe gjatesi sic e deshironi ju

Ideale per perdorim te perditshem ne shtepi

Paketimi perfshin 2 kreher te permasave te ndryshme

Tehu celik jashtezakonisht i mprehte do te prese cdo qime pa problem

Tehet vijne ne material celik inoks qe nuk ndryshket

Motori ofron performancen me te mire te prerjes, pavaresisht nga trashesia qe deshironi, duke ruajtur fuqi konstante

Nje koke zvogelimi me nje lartesi minimale prerjeje prej 1 mm do t'i prese floket tuaj ashtu sic deshironi

Lartesia maksimale e prerjes eshte 24 mm

Me 9 stile te ndryshme prerjeje

Me fishe karikimi te perfshire ne paketim

Mund ta perdorni dhe pa fishe karikimi

Specifikat

Marka Imetec

Produktet që keni parë

Reviews (0)