5 190 Lekë


Përshkrimi

Peshore mekanike PS2009F

Platforme jo rreshkitese

Numra qe dallohen lehtesisht

Peshon deri ne 160 kg peshe maksimale dhe 1 kg peshe minimale

Permasat: 34.5 x 13.3...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 40168

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

15 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 290 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
6 590 Lekë
Shitur (13)
4 ne stok
4 690 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (462)
I disponueshëm
7 690 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (55)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 390 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Peshore mekanike PS2009F

Platforme jo rreshkitese

Numra qe dallohen lehtesisht

Peshon deri ne 160 kg peshe maksimale dhe 1 kg peshe minimale

Permasat: 34.5 x 13.3 x 27.2 cm

Pesha e produktit: 2.98 kg.

Produktet që keni parë

Reviews (0)